Donez Tapiterie Noua Mitsubishi Carisma

Avatar utilizator
calvaree
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Feb 06, 2010 5:32 pm

Mesaj de calvaree » Sâm Iun 12, 2010 6:36 pm

suna ca pixu donez ..... fac cadou un set complet de tapiterie pentru mitsubishi carisma....culoare gri+negru,material:piele intoarsa plus textil,facute de cateva luni doar,deci relativ noi....motivul pentru care le fac cadou este ca imi fac alte scaune,si nu mi s-ar potrivii tapiteriile actuale....si am zis ca e pacat sa le arunc,sau sa le tin deamprastia sa adune praf te miri pe unde

sa se inteleaga,sunt tapiterii,nu huse,si sunt special pentru scaunele de carisma,se vede in poza,se schimba usor,si se monteaza la fel

pentru cei interesati PM
Fişiere ataşate
Fotografie0596.jpg
Fotografie0596.jpg (1.32 MiB) Vizualizat de 5620 ori

Avatar utilizator
ligla
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Dec 29, 2008 8:34 pm
Contact:

Mesaj de ligla » Sâm Iun 12, 2010 7:41 pm

poti sa faci o poza la scaunele fata? o vreau dar nu vreau sa deranjez daca scaunele nu's la fel.merci

LE: am vazut o poza la jurnalul de bord, dar nu ma ajuta f tare.Poate mai ai vreo una.

Avatar utilizator
calvaree
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Feb 06, 2010 5:32 pm

Mesaj de calvaree » Mar Iun 15, 2010 9:12 pm

e la fel facuta pe toata masina...o sa fac poze la tapiteria toata....k am dat-o jos deja...nu-i nici un deranj pe maine postez

Avatar utilizator
calvaree
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Feb 06, 2010 5:32 pm

Mesaj de calvaree » Vin Iun 18, 2010 2:43 pm

asta e si scaunul din fata,celalat e identic...nu am mai facut la toata tapiteria,k nu am avut timp,dar am facut la scaun,bancheta se vede in poza cum e....ideea e ca va trebui sa iei sistemele de prindere sub scaune, de la tapiteria ta,ale mele sunt totusi din 95 si sunt un pic coapte...nu e mare lucru...iar cea din spate doar la o parte,restu e cu fermoar...iar tetierele,ti le pot da cu totul,pentru ca siasa nu am ce face cu ele...si daca te mai intereseaza,numai ca nu stiu daca ti se potriveste,dau si cotiera cu tot cu suport,pentru ca vine modificat si acolo

daca tot nu te convingi,poate o data cand mai merg la bistrita mergi si tu si ne intalnim pe acolo,si o aduc sa o vezi,k nu e asa departe bistrita de tine,fata de sighisoara si in plus e si chacha pe akol,numa bine,e deja o intalnire mitsu...uite poate la zilele bistritei
Fişiere ataşate
Photo0737.jpg
Photo0737.jpg (542.08 KiB) Vizualizat de 5599 ori

Avatar utilizator
marius_p30
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Mai 24, 2011 10:49 pm

Mesaj de marius_p30 » Sâm Iul 02, 2011 8:37 am

salut. mai ai tapiteria?

Scrie răspuns

Înapoi la “Tranzactii incheiate”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 7 vizitatori