Cumpar Lancer 2008 Invite

Avatar utilizator
chacha
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Mar 22, 2008 11:12 am

Mesaj de chacha » Mar Mai 01, 2012 2:33 pm

Deci cumpar Lancer, minim 2008, echipare Invite (sau mai sus dar nu cred ca ma incadrez in buget, nu dau mai mult de 8000 de euro pe masina), preferabil Sportback, motorizare benzina.
Sa vad daca raman in club si cu masina sau doar cu persoana

Astept oferte, insa evident ceva mai ieftine decat cele de pe autorulate, de acolo am de unde alege insa la alte preturi.

Evident fara accident , aduse din afara, etc...accept cele avariate doar daca si cunosc proprietarul (si stiu destui pe forum )

Avatar utilizator
Flipper
EVO I
Mesaje: 2
Membru din: Mar Mar 10, 2009 10:21 am

Mesaj de Flipper » Mar Mai 01, 2012 3:47 pm

Cand aud fara accident mi se pune pata. o bara crapata de un caine, un parbriz fisurat de o piatra, o portiera infundata in parcare etc asta nu inseamna accident ci sunt daune minore care i se pot intampla oricui in ziua de azi. O masina cu accident inseamna lonjeron care a fsot indoit, stalp care a fost indoit, articulatiile rotilor care au fost indolite. Sa cauti o masina sh de maxim 4-5 ani si care sa nu aiba macar un elemet de carosie revopsit sau schimbat e aproape imposibil de gasit asta in cazul in care nu a lasato asa neraparata.

Eu iti urez succes in gasirea masinii pe care ti-o doresti!

Avatar utilizator
chacha
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Mar 22, 2008 11:12 am

Mesaj de chacha » Mar Mai 01, 2012 10:45 pm

De aceea am mentionat ca de la useri merge si cu accident. In ideea sa separ masinile de la necunoscuti care nu stiu daca au lonjeroane reparate la ciocan si cei cu bare sparte.
Nu o lua asa drastic, la asta ma refeream. Poate sa fie luata la cheie, nu ma intereseaza asta, 3 parbrize am schimbat si eu pe Carisma, insa sa fie verificabile reparatiile facute, ca sa nu fie si altele "necunoscute". Nu am chef de rezistente in loc de airbaguri, la asta ma refer.

Vinzi masina sau de ce ai sarit asa agitat?

Avatar utilizator
chacha
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Mar 22, 2008 11:12 am

Mesaj de chacha » Sâm Mai 05, 2012 2:50 pm

Se inchide. Mi-am luat un bondar mare de tot

Scrie răspuns

Înapoi la “Tranzactii incheiate”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 11 vizitatori