Cumpar Pt. "colt" 4 Usi, Din 2008

Avatar utilizator
cucuhl
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Dec 01, 2011 3:20 pm

Mesaj de cucuhl » Joi Dec 01, 2011 3:37 pm

Cumpar, pentru un "COLT" Sam Safety 1.3 (4 usi) din 2008: grila dreapta pentru radiator; bara (spoiler) fata, modelul cu proiectoare de ceata, cu sau fara elementele componente; sigla fata, dintre grilele radiatorului. Doar in stare buna; necrapate si nereparate.
Eventual, alte componente, in stare buna.

Avatar utilizator
andreea.stanciu
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Dec 02, 2010 10:33 am

Mesaj de andreea.stanciu » Joi Dec 01, 2011 5:21 pm

Buna. Am nevoie si eu de ajutor la capitolul asta.
Caut sa cumpar pentru Colt Sam Safety, 1,3, benzina, an 2008, 4 usi, mai multe piese: bara fata completa, capota, ambele radiatoare ac si apa, traggerul suport pt ele, far stanga, suport far stanga, suport fixare aripa stanga, carcasa filtru aer completa, priza filtru aer, furtun radiator-vas alimentare, furtun aer servo-frana, vas expansiune, si suport baterie.
Nu reusesc sa gasesc mai nimic pe la dezmembrari.
Si am cam epuizat sursele de cautare. Daca ma poti ajuta cu vreo informatie, de unde ai gasit tu piese, raman datoare.

Multumesc anticipat!

Avatar utilizator
cucuhl
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Dec 01, 2011 3:20 pm

Mesaj de cucuhl » Vin Dec 02, 2011 5:46 am


Avatar utilizator
Alex44
EVO I
Mesaje: 47
Membru din: Mar Mai 18, 2010 12:21 pm

Mesaj de Alex44 » Vin Dec 02, 2011 9:30 am

Vasul de expansiune si furtunelul de la vas la radiator cred ca le am eu, te anunt in seara asta.

Avatar utilizator
Marty
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Mai 06, 2007 9:04 pm

Mesaj de Marty » Vin Dec 02, 2011 9:54 am

NU vezi, ma, ca-i cu dedicatie? Stai linistit, nu visa ca nu cumpara nimic de la tine.

Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Sâm Dec 03, 2011 12:30 pm

@cucuhl: Ori cumperi, ori vinzi? Sper sa se lamureasca situatia in urmatoarele 2 zile, altfel ma vad nevoit sa inchid topicul.

Multumesc!

Avatar utilizator
cucuhl
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Dec 01, 2011 3:20 pm

Mesaj de cucuhl » Dum Dec 04, 2011 3:42 pm

QUOTE (andrei @ Dec 3 2011, 12:30 PM) @cucuhl: Ori cumperi, ori vinzi? Sper sa se lamureasca situatia in urmatoarele 2 zile, altfel ma vad nevoit sa inchid topicul.

Multumesc!

Buna ziua, stimate domnule Andrei!

Eu cred ca am spus foarte clar: CUMPAR (teoretic, doar cele trei piese enunerate in anunt; eventual, si altele, daca mi se ofera la un pret bun)!
Asadar, eu cred ca e o mica neintelegere la mijloc! Eu nu fac publicitate nimanui!... Atunci cand d-na/d-ra "andreea.stanciu" m-a intrebat unde ar putea gasi anumite piese, i-am sugerat niste link-uri de dezmembrari, peste care am dat in cautarile mele, legate de piesele pe care doresc sa le achizitionez.
Concluzie: nu vand nimic; doresc sa cumpar!

Multumesc frumos pentru intelegere!

Duminica placuta!

Cu stima,
HLC

Avatar utilizator
bogyciu
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Ian 31, 2009 11:41 pm

Mesaj de bogyciu » Joi Feb 02, 2012 8:35 pm

Sigla fata am eu daca te mai intereseaza. Mai am un electroventivator (in cazul in care se cumpara carcasa separat) si o conducta de la ambreiaj, dintre cilindrul de la cutie si pompa. Greu cu piesele de Colt.

De asemenea cumpar si eu grilele din bara fata, doar cele de jos, toate 3, ori cele fara proiectoare, ori cele cu proiectoare dar si oferta de proiectoare la pachet.

Scrie răspuns

Înapoi la “Tranzactii incheiate”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 5 vizitatori