Cumpar Macara Pt Space Star

Avatar utilizator
crestin
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Iul 03, 2009 3:50 pm

Mesaj de crestin » Dum Sep 06, 2009 6:06 pm

Este vorba despre geamul din fata dreapta; morotasul functioneaza perfect. Ceea ce imi trebuie este acel cablu care coboara si ridica geamul. Astept oferte sau sugestii. L-am gasit nou cu 430 RON cu tot cu motoras si separat nu-l gasesc. Multumesc.

Avatar utilizator
chacha
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Mar 22, 2008 11:12 am

Mesaj de chacha » Lun Sep 07, 2009 12:04 am

Cauta si de Carisma...as baga mana in foc ca e identic, insa e bine sa verifici...

Avatar utilizator
crestin
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Iul 03, 2009 3:50 pm

Mesaj de crestin » Lun Sep 07, 2009 4:58 pm

Mulţumesc, ?nsă unde să ?ncerc? Am sunat la alodezmembrări şi mi-au spus că nu mă pot ajuta pentru Mitsu...

Avatar utilizator
chacha
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Mar 22, 2008 11:12 am

Mesaj de chacha » Mar Sep 29, 2009 9:55 pm

Nu am gasit in Romania dezmembrari pentru Carisma dar iti sugerez un loc unde acum vreo 3 luni era valabil si cred ca o cumperi cu cateva sute de mii (am vorbit telefonic cu persoana). Anuntul este aici iar locatia Selimbar.

Avatar utilizator
grecu1967
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Sep 07, 2009 12:23 pm
Contact:

Mesaj de grecu1967 » Mar Sep 29, 2009 10:49 pm

QUOTE (crestin @ Sep 6 2009, 06:06 PM) Este vorba despre geamul din fata dreapta; morotasul functioneaza perfect. Ceea ce imi trebuie este acel cablu care coboara si ridica geamul. Astept oferte sau sugestii. L-am gasit nou cu 430 RON cu tot cu motoras si separat nu-l gasesc. Multumesc.

Dupa cite imi amintesc la Carisma mea cind am desfacut odata sa ma uit la butoanele de actionat geamurile , acel cablu seamana mult cu un cablu de frina de bicicleta , ar fi o ideea de incercat sa cauti asa ceva , poate se potriveste vreun model la lungime si grosime , e o idee si sigur costa mai putini bani ...

Scrie răspuns

Înapoi la “Tranzactii incheiate”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 3 vizitatori