Cumpar: Mitsubishi Colt Facia Plate CT24MT01

Avatar utilizator
sondy
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Ian 25, 2008 11:03 pm

Mesaj de sondy » Mie Mai 07, 2008 4:56 pm

Din motive mai personale nu doresc sa achizitionez minunea asta de adaptor de la dealerul local. Este vorba de adaptor pentru un mp3 player, practic un plastic de marimea panoului din bord in locul caruia va veni mp3 playerul.
Ma poate cineva ajuta sa il obtin din alta parte? (inclusiv dealeri din tara daca se poate, achit si cheltuielile de expediere)


Avatar utilizator
cix
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Mar 18, 2008 10:24 am

Mesaj de cix » Joi Mai 08, 2008 9:06 am

Eu, cand am avut nevoie la un ford mondeo de rama casetofon, am cumparat de pe site-ul asta: http://www.metrafo.ro/produse.html?keyw ... lt&where=0 Vad ca e una si pentru colt. Daca se potriveste va trebui sa mai cauti ceva ca sa atingi limita minima pentru comanda (100 ron parca).

Avatar utilizator
sondy
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Ian 25, 2008 11:03 pm

Mesaj de sondy » Joi Mai 08, 2008 12:06 pm

Pare ca s-ar potrivi la prima vedere, am trimis un mail la ei sa imi spuna dimensiunile. Sa speram ca o sa imi raspunda.

Mersi de link :-)

Pentru cei interesati de cabluri/adaptoare si alte jucarii de genul asta de pe site-ul cu pricina, comanda minima este de 50 RON (+13-17 RON taxe expeditie)

UPDATE: Capacu de la ei pare cu 0.5 cm mai putin "inalt" decat imi trebuie mie.

Ca un side note, m-au sunat cei de la dealerul local si m-au informat ca au pe stoc ceea ce caut eu. Asa ca voi grabi putin procesul pana la urma, achizitionand de la ei, in ciuda unor fobii dezvoltate intre timp.

Multumesc celor care au mai "strecurat" internetul pentru asta :oops:

Scrie răspuns

Înapoi la “Tranzactii incheiate”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 4 vizitatori