Tigara Electronica Original Joye Ego

Avatar utilizator
Hyp
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Noi 03, 2009 3:42 pm

Mesaj de Hyp » Dum Iul 24, 2011 2:51 am

sunt curios daca este cineva interesat de un group buy de tigari electronic JOYE EGO
de gasit se gasesc si pe la noi..la multi "comercianti" insa marea majoritate sunt clone [chinezi copie chinezi]..iar cele originale ajung destul de mult [aprox 230 de ron un kit cu 2 tigari electronice joye ego-t]
Dupa o luna de cercetare de comercianti din china...mi-am gasit si distribuitorul celor originale [unul dintre ei]
am cerut [contra cost] o comanda de sample...cu baterii ce se incarca la miniusb [practic sa le poti incarca aproape peste tot..modelul clasic era mufa proprie] ...
despre ce vb:
http://www.dse-ecigarette.com/
insa preturile de pe site...ajung aprox ..cu un pic mai putin decat la noi [originale]..daca facem groupbuy ..ne-ar ajunge mult mai putin
ce se recomanda:
modelul Joye EGO-T [cu tank de lichid] sau 510-T [la fel cu tanc de lichid]
La acesta...am "adaugat" schimbarea bateriei..din clasic..in model de incarcare usb
ca si preturi...voi vedea la cat se va ajunge la sfarsit..cer oferta la pachetu...insa sa va faceti ca idee
- un pachet de start cu 2 tigari [e recomandat doua..sa ai de rezerva una]...aprox 160 de ron
- o tigara aprox 90 de ron [in pachetul de mai sus nu ai doua incarcatoare...de asta nu e calculul 160/2]
De asemenea...se poate da comanda doar de piesele compoenente..baterii..atomizoare..cartuse..etc
sunteti interesati?

Avatar utilizator
chacha
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Mar 22, 2008 11:12 am

Mesaj de chacha » Dum Iul 24, 2011 10:18 am

De curiozitate, nestudiind problema pana acum, poti te rog sa pui un link exact cu produsul de la ei de pe site? Ma refer la cel care ar fi aprox 160 RON. Cate "rezerve" are sau cum functioneaza?
Mulotumesc.

Avatar utilizator
Hyp
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Noi 03, 2009 3:42 pm

Mesaj de Hyp » Dum Iul 24, 2011 3:04 pm

despre asta e vb:
http://www.dse-ecigarette.com/index.php ... cts_id=221
ce modificare i-am mai cerut personal este inlocuirea bateriilor cu un model nou [ce nu apare vad pe site..l-am primit in mail cand am vb cu ei]. Acest nou model e mai scump si are functia de a se incarca de la miniusb..nu mufa proprie de incarcare [practic e mult mai usor sa le incarci..gasesti ff usor un incarcator miniusb]

Scrie răspuns

Înapoi la “Tranzactii incheiate”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 3 vizitatori