Pret Vanzare Lancer Clasic 1,6

Avatar utilizator
parvuand1
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Sep 21, 2012 11:02 am

Mesaj de parvuand1 » Mar Sep 25, 2012 1:37 pm

salutare! ia spuneti voi, si posesori si priceputi in lancer-e, e inteligent sa vinzi un clasic, 1,6, 73.000 km, stare impecabila (ca mai toate celelalte de-o varsta si clasa), service numai la mitsubishi, la 6.000 EURO???? Mie personal mi se pare o prostie .... sunt cateva de vanzare pe un site anume , dar chiar nu inteleg de ce lasa la pret atat de mult?! inseamna ca nu stii pe ce stai cu ... dosu si ce conduci! care ar fi un pret real, avantajos si pentru vanzator, dar care sa poata fi dat si de un potential cumparator? mersi anticipat!

Avatar utilizator
ciprian
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Oct 27, 2008 1:12 pm

Mesaj de ciprian » Mar Sep 25, 2012 3:21 pm

Salut,
Eu nu as vinde-o, insa daca gasesti sa o dai cu 6000 de euro e un pret bun comparativ cu piata SH, eu am vazut preturi incepand de la 4500 pt un Lancer din 2007....

Avatar utilizator
cristibna
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Iun 27, 2007 10:26 am

Mesaj de cristibna » Mar Sep 25, 2012 3:55 pm

Vinzi sau cumperi ? Daca niciuna din cele enumerate de mine , atunci iti propun sa te orientezi catre alta arie din acest forum , mai exact in aria Mitsubishi Lancer . Daca nu este deschis niciun topic pe tema asta ( asta dupa ce ai verificat cu search , scroll , etc ) poti deschide un alt topic .
Pana vinzi sau cumperi acest topic se inchide , fiind o arie special dedicata acestor actiuni .

Scrie răspuns

Înapoi la “Tranzactii incheiate”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 4 vizitatori