Vand Mitsuba Lancer 2.0 Di-d Tuning Exterior

Avatar utilizator
cry4me
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Ian 17, 2011 1:27 pm

Mesaj de cry4me » Sâm Aug 11, 2012 9:34 pm

Buna seara tuturor.
Masina provizoriu, nu se mai vinde.
Pentru cine este oricum interesat de cumparare, pretul NOU de vanzare este de: 12.000E, negociabil (accept si variante, insa mai ieftine, cu cilindree care sa nu treaca de 2.5)
Ofer toate accesoriile mentionate, atat jantele iarna, cele vara, bare transversale si cutie portbagaj.
Poate mai incolo o sa ma razgandesc, eu oricum am scos masina de pe toate site-urile de vanzari auto.


QUOTE (krucifix @ Aug 9 2012, 03:27 PM) Am deja una, insa o sa intreb colegii de serviciu si vecinii.
Intre timp poate ai posibilitatea sa o bagi in targul vitan din bucuresti timp de un weekend, nu se stie de unde sare cumparatorul.pozele sunt poze dar cand omul o vede pe viu imediat ii picura saliva pe capota

In legatura cu targul, eu sincer nu am fost cu masina deloc in targ. Sti de ce? Este incredibil de enervant si de stresant...
De ce? Pentru ca vin toti copii si oameni care n-au nici o treaba cu masinile, se apuca sa te ia la intrebari: Da frate, cati cai are? toba se aude? una e falsa si una nu? ai piele?, dupa care se retrag si pleaca, nici macar nu le place masina, vor doar sa intrebe informativ. Mie nu-mi plac lucrurile astea, acum nu stiu cum e in Bucuresti, dar asa sunt toti prin Sibiu, doar curiosi si cam atat.

Merci oricum de sfat, am sa tin cont de el, si poate in iarna, cine stie, dau o fuga in targ... Cat e locul de parcare/zi ?

Avatar utilizator
krucifix
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Mai 26, 2010 10:56 am

Mesaj de krucifix » Sâm Aug 25, 2012 2:57 pm

E 50 ron/zi si 500 ron/luna un loc de parcare in targ.

Avatar utilizator
cry4me
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Ian 17, 2011 1:27 pm

Mesaj de cry4me » Mar Sep 18, 2012 11:10 am

S-a vandut !
Se poate inchide topicul, multumesc.

Scrie răspuns

Înapoi la “Tranzactii incheiate”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 2 vizitatori