Carisma De Vanzare

Avatar utilizator
ligla
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Dec 29, 2008 8:34 pm
Contact:

Mesaj de ligla » Mie Mar 04, 2009 6:50 pm

190 daca nu ma insel..dar a mers fostul proprietar cu 204 (pe GPS)pe A1...la 170 am ajuns usor ..cred ca ajunge la 210 daca ai unde sa-i dai...
din pacate o folosesc numai in oras..grila cromata arata f bine si are efect maxim...la fel bandourile laterale la mine sunt negre la tine vopsite..
nu ai o inscriptie pe bandoul de pe portiera spate cu pachetul?la mine acolo e
la vara daca merg prin europa o sa caut jante pt ea ca ii pacat sa stea cu tablele
spor la vanzare..daca nu ti-am dat peste cap topicul :

Avatar utilizator
mayer_maryus
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Ian 24, 2008 12:19 pm

Mesaj de mayer_maryus » Dum Mar 22, 2009 11:59 am

QUOTE (ligla @ Mar 3 2009, 10:11 PM) pentru un cunoscator pretul nu ar trebui sa fie o problema..ba chiar unul mic daca te uiti pe alte site-uri de vanzari auto
a mea din 2003(inmatriculata 2004) cu 100.000km a fost 7500..cu revizia facuta in momentul predarii..distributie schimbata la 80.000
doar jantele nu le dai?!
inca o intrebare de data asta serioasa..farurile si semnalizarile fata sunt "stock" sau le-ai schimbat?sigla era ea rosie sau ai facut-o tu?
merci


ma fratilor el cere mult ??? dar eu ca vreu 10.000 de euro pe ea cum vi se pare ? si am avut oferta pe 9400 si nu am dat-o pt ca e o masina care
chiar nu merita sa-ti bati joc de ea.. (*modelul care il a eu e dynamic modelul sport pt cine nu cunoaste)
sfatul meu este ca daca vrei sa-ti iei alta masina din aceasi categorie nu merita sa o vinzi sincer iti pun eu sant multumit100% pt categoria ei de masina
dar din pacate mie imi trebui ceva cu gardda de 30cm min:)
1.8gdi-ul daca e in mintile lui sare de 210 km/h (cel putin al meu sare) si ca pret pt anul ei este un pret mai mult decat bun pot spune ca este o masina de familie extraordinara cu un consum de carburant relativ redus fata de alte marci (stiu ce spun)

PS: am eu neste jante de carisma daca te intr...vb pe privat

Avatar utilizator
ssTour
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Iul 24, 2008 12:39 pm

Mesaj de ssTour » Mar Mai 05, 2009 10:06 am

Buna masina...pretul e bun bun...spor la vanzare !

Scrie răspuns

Înapoi la “Tranzactii incheiate”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 6 vizitatori