Vand Htc Desire S Black

Avatar utilizator
Clauds
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Oct 03, 2008 3:32 pm

Mesaj de Clauds » Lun Ian 30, 2012 12:54 pm

Vand HTC Desire S (black) achizitionat pe data de 02 Iunie 2011 (de la telefonultau.eu): stare impecabila (nu are nici o urma de folosire / arata ca nou); tot pachetul impecabil asa cum a venit (telefon, incarcator, casti, cablu de date, card de 8Gb, manuale, soft etc); factura + garantie 2 ani.
Are incarcator cu 3 pini (gen UK) si adaptor pentru prizele noastre. Nu are limba romana in meniu (doar engleza) - dar acest lucru banuiesc ca se poate rezolva cu un custom-rom (nu m-a interesat niciodata).
Are android ver 2.3.5 si HTC Sense 3.0 - ultimele update-uri oficiale disponibile pentru acest model. Nu este codat.
Nu l-am rootat niciodata - mie mi-a fost suficient softul original. Nu s-a restartat niciodata - functioneaza impecabil.
Bateria - la modul meu de utilizare tine aproximativ 3 zile standby (telefon 5-10 min/zi; sincronizare 1 cont de mail-exchange/la fiecare ora + 2 conturi yahoo/la fiecare ora; facebook, weather / zilnic etc).

NU MA INTERESEAZA SCHIMBURI - CU NIMIC !
Pret 1000 RON. Tel 0724308076 (Brasov)

Scrie răspuns

Înapoi la “Tranzactii incheiate”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 7 vizitatori