vand eleron carbon - racing

Avatar utilizator
altuning
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Feb 06, 2008 12:50 pm

Mesaj de altuning » Vin Sep 26, 2008 9:45 am

Vizitati siteul meu si vedeti la ce proiecte lucram ;-) design,performanta,audio-video...in fine
mania asta cu fibra de sticla ;-) ai muncit mult la masina, nu pot zice ca-mi place, dar nu se merita....pe dacia
si cat de curand fibra va fi interzista trebuie tot de plastic, vezi germania TUV
BAFTA!!

Avatar utilizator
racingmaniac
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Sep 19, 2008 9:59 am

Mesaj de racingmaniac » Vin Sep 26, 2008 2:02 pm

bun.. eu vreau o poza cu o masina facuta de tine.. sa vad si eu ce modificari i-ai facut TU, nu plastice cumparate din bazar si , vai, MEGA TUNING astept poza/pozele.. pana atunci, te rog eu, nu te mai baga peste concurenta, nu cred ca esti in masura sa te iei in gura cu cineva atata timp cat tu nu esti in stare sa faci nimic. e treaba mea ce fac cu fibra de sticla sau cu aia de carbon. mi se rupe ce o sa se interzica, momentan e cel mai bun lucru aparut in industria auto/aero.. si nu cred ca un "profesionist" in ale tuningului asa cum esti tu, este mai inteligent decat aia care au descoperit performantele fibrei, ca sa recomande plasticu'.. doar pentru ca ai dat de un furnizor de plastice ieftine, nu inseamna ca sunt si bune



*edit: primul post a fost actualizat*

Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Dum Oct 05, 2008 11:52 pm

Zilele acestea voi revizui Regulamentul, unde printre altele va fi adaugat si urmatorul subpunct (preluat de pe forumul RoadRunners la sesizarea lui Jeff):
Nu se face concurenta neloiala - nu postati contraoferte mai avantajoase pe topicul initiat de vanzator, de genul "Luati de la mine, aduc eu mai ieftin/bun/repede..." - ban 14 zile. - Se va aplica in cazul unei viitoare abateri.

Scrie răspuns

Înapoi la “Tranzactii incheiate”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 3 vizitatori