Pajero - Masina De Familie? - Doresc Sa Cumpar Una

Utilizare, opinii, probleme si reparatii pentru Mitsubishi Montero, Pajero, Pajero Sport si Pajero Pinin
Avatar utilizator
adrianfafu
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Apr 14, 2010 5:57 pm

Mesaj de adrianfafu » Joi Apr 15, 2010 5:57 pm

Deci o sa optez pt cel full! merci, oricum mai vorbim mult mai multe sapt viitoare daca esti in sv!maine o sa-mi nasca sotia inca un baiat,deci vom avea motiv de bere....hi,hi

Avatar utilizator
maximus
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Apr 16, 2010 1:49 pm

Mesaj de maximus » Vin Apr 16, 2010 2:01 pm

QUOTE (balishag @ Apr 15 2010, 08:34 AM) ca sa nu repetam aceleasi argumente, exista topic legat de achizitionare pajero. cauta acolo raspunsurile. in caz ca mai ai nedumeriri, ajutam daca putem.

intrucat chiar ma intereseaza un Pajero, am cautat acest topic - achizitionare Pajero - si nu l-am gasit! daca ai un link ar fi super!
multam!

Avatar utilizator
maverick_24
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Ian 14, 2009 4:23 pm

Mesaj de maverick_24 » Vin Apr 16, 2010 3:52 pm

Vad ca nimeni nu recomanda Outlander...din punctul meu de vedere este masina ideala de familie ( nu imi plac combiurile si monovolumele ) .Cand am inceput sa caut asta a fost criteriul principal al alegerii si m-am oprit la Outie.Daca nu faci off-road greu ci doar o iesire la munte sau un gratarel eu iti recomand Outlander

Bafta in alegere

Avatar utilizator
adrianfafu
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Apr 14, 2010 5:57 pm

Mesaj de adrianfafu » Dum Apr 18, 2010 3:46 pm

mi se pare cam mica pt nevoile mele si scaunele mi se par inconfortabile pt drumuri foarte lungi

Avatar utilizator
maverick_24
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Ian 14, 2009 4:23 pm

Mesaj de maverick_24 » Lun Apr 19, 2010 2:48 pm

Da` vad ca ai nevoie de spatiu nu gluma .In clasa lui doar X-trailul depaseste Outlanderul la volumul portbagajului si la spatiu interior..la capitolul asta Pajero e "tatic' de departe.
Cat despre scaune..intr-adevar bancheta din spate sufera f mult la capitolul confort ( si in Logan stai mai bine ) insa cu scaunul soferului si cel din drepta sunt f bine profilate si confortabile..cel putin eu nu am probleme

Scrie răspuns

Înapoi la “Mitsubishi Montero & Pajero”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 13 vizitatori