Pajero 2005

Utilizare, opinii, probleme si reparatii pentru Mitsubishi Montero, Pajero, Pajero Sport si Pajero Pinin
Avatar utilizator
Big bear
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Sep 08, 2007 12:10 am

Mesaj de Big bear » Lun Sep 17, 2007 6:32 pm

QUOTE (radu_lkv)radere erau ?

vad ca si tu ai parbrizul ca al meu...spart , sau mi se pare?

Nu ti-se pare.....

Avatar utilizator
Ursu
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Sep 11, 2007 2:14 pm

Mesaj de Ursu » Sâm Oct 06, 2007 10:02 am

QUOTE (radu_lkv)radere erau ?

vad ca si tu ai parbrizul ca al meu...spart , sau mi se pare?


deci era un gabor in varf de munte.nu stiu ce pazea acolo[cre'ca oile lu jiji].pacat ca nu i am facut o poza.

Avatar utilizator
DeBogdan
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Iun 22, 2007 11:59 pm

Mesaj de DeBogdan » Mie Oct 10, 2007 11:51 am

Sa stapanesti sanatos masinuta!

Acum va trebui sa incepi sa inveti ce poate. Ca Pajero chiar poate multe, numai sa stiii cum sa-i ceri asta. Cred ca o vizita la siab pe 14.10, la finala adventure day iti va arata suficient de multe.

Sau intrebi ce vrei sa stii si-ti raspund.

Avatar utilizator
Big bear
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Sep 08, 2007 12:10 am

Mesaj de Big bear » Vin Oct 12, 2007 7:30 am

QUOTE (DeBogdan)Sa stapanesti sanatos masinuta!

Acum va trebui sa incepi sa inveti ce poate. Ca Pajero chiar poate multe, numai sa stiii cum sa-i ceri asta. Cred ca o vizita la siab pe 14.10, la finala adventure day iti va arata suficient de multe.

Sau intrebi ce vrei sa stii si-ti raspund.

Il am din 2005 si cam stiu ce poate.... Am fost cu el prin paduri si pe varfuri de munte pe drumuri inchise circulatiei publice... si se comporta excelent...

Avatar utilizator
DeBogdan
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Iun 22, 2007 11:59 pm

Mesaj de DeBogdan » Vin Oct 12, 2007 12:03 pm

Atunci,

Bine ai venit printre noi.

Avatar utilizator
Big bear
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Sep 08, 2007 12:10 am

Mesaj de Big bear » Vin Oct 12, 2007 8:23 pm

QUOTE (DeBogdan)Atunci,

Bine ai venit printre noi.
Bine v-am gasit.....

Avatar utilizator
mayer_maryus
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Ian 24, 2008 12:19 pm

Mesaj de mayer_maryus » Joi Mai 29, 2008 2:52 pm

super tare man, bv tie ca iti plac traseele montane de off-road, cat despre trans-alpina e superba eu am facut un traseu asemanaor culmea ca se si intersecteaza drumurile la obarsia lotrului .......dar cu carisma dynamics ) (caciulata-vidra-obarsie-petrosani)
anul asta cred ca fac si eu trans-alpina ca nu mai suport:

Avatar utilizator
Big bear
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Sep 08, 2007 12:10 am

Mesaj de Big bear » Vin Mai 30, 2008 1:33 am

QUOTE (mayer_maryus)super tare man, bv tie ca iti plac traseele montane de off-road, cat despre trans-alpina e superba eu am facut un traseu asemanaor culmea ca se si intersecteaza drumurile la obarsia lotrului .......dar cu carisma dynamics ) (caciulata-vidra-obarsie-petrosani)
anul asta cred ca fac si eu trans-alpina ca nu mai suport:
Daca vrei s-o faci cu carisma.... parca nu te-as sfatui... sant cateva portiuni care necesita garda la sol destul de mare si ceva cuplu...

Avatar utilizator
Big bear
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Sep 08, 2007 12:10 am

Mesaj de Big bear » Vin Mai 30, 2008 1:33 am

QUOTE (mayer_maryus)super tare man, bv tie ca iti plac traseele montane de off-road, cat despre trans-alpina e superba eu am facut un traseu asemanaor culmea ca se si intersecteaza drumurile la obarsia lotrului .......dar cu carisma dynamics ) (caciulata-vidra-obarsie-petrosani)
anul asta cred ca fac si eu trans-alpina ca nu mai suport:
Daca vrei s-o faci cu carisma.... parca nu te-as sfatui... sant cateva portiuni care necesita garda la sol destul de mare si ceva cuplu...

Avatar utilizator
balishag
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Iul 07, 2008 11:21 am

Mesaj de balishag » Lun Iul 06, 2009 10:23 am

salut, am o nedumerire vis-a-vis de pajero. am un pajero si nu inteleg de ce am un set de stopuri pe bara si inca un set pe caroserie. la semnalizare etc, merg doar cele de pe bara...care e scopul la al doilea set de stopuri de pe caroserie???

Scrie răspuns

Înapoi la “Mitsubishi Montero & Pajero”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 10 vizitatori