Vand Lancer Sportback Ralliart 2010

Oferte de vanzare ale autoturismelor Mitsubishi
Avatar utilizator
sicae2k
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Aug 22, 2010 9:47 am

Mesaj de sicae2k » Vin Aug 09, 2013 1:39 pm

Dragi parteneri de forum,
Pentru ca la sfarsitul lunii masina face 3 ani m-am decis sa incerc sa o vand.
http://mitsu.ro/forum/index.php?showtopic=4900
Masina are 30.374 km.
Deocamdata am fost in discutii cu cei de la Tiriac auto sa mi-o ia la buy back, dupa care s-au razgandit (ca e suma cam mare) si s-au hotarat sa imi puna anuntul pe toate siteurile in numele lor si sa vedem daca e cineva interesat.
O vand acum cand iese din garantie pentru ca nu imi permit sa scot asa neplanificat mii de euro din buzunar pentru o eventuala reparatie, prefer sa dau 10.000 planificati si sa iau o masina noua, cu garantie.
Masina merge impecabil, dar sunt speriat de tot ce citesc pe forumurile din afara despre fiabilitatea cutiei sst.
Luna asta ii fac revizia de 3 ani si deja am vorbit cu cei din expozitiei sa ii schimb si toate fluidele, inclusiv din diferentiale, cutie de transfer, cutie de viteze.
Daca aveti sfaturi, comentarii, sau daca stiti pe cineva care ar fi interesat de asa o masina, va rog.
Marius

Avatar utilizator
pytu_mon
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Mar 05, 2010 2:02 am
Contact:

Mesaj de pytu_mon » Joi Oct 31, 2013 5:24 pm

salut, un pret te rog, merci

Avatar utilizator
sicae2k
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Aug 22, 2010 9:47 am

Mesaj de sicae2k » Joi Oct 31, 2013 7:39 pm

salut. doresc pe ea 18.000 de euro. atat negciasem buy-back-ul.
problema e ca nu mai sunt deloc hotarat sa o vand, ca nu prea am ce sa cumpar in locul ei.

Scrie răspuns

Înapoi la “Mitsubishi”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 4 vizitatori