Imi Vand Lancer-ul!

Oferte de vanzare ale autoturismelor Mitsubishi
Avatar utilizator
marius.potorac
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Noi 19, 2012 10:08 pm

Mesaj de marius.potorac » Mar Iul 09, 2013 2:39 pm

Salut!
Asa cum scrie si in topic ma despart de lancer-ul meu. http://www.autovit.ro/mitsubishi-lancer-C29395437.html
Acum sa va spun si povestea lui.Masina este fabricatie 09.2008, iar eu am cumparat-o de la o firma de leasing, firma unde lucreaza un prieten foarte bun de-al meu.Masina a stat in parc la ei din 2010 pana in noiembrie 2012 cand am cumparat-o eu.Am mers pe varianata de mitsu classic la recomandarea prietenului meu, masina avand 33.000 km si istoric la ea.
Dupa ce am cumparat-o, i-am facut revizia (550 ron la MIT Motors), i-am pus cauciucuri noi de iarna, iar in mai anul acesta i-am cumparat si de vara (deci masina vine cu anvelope de vara si iarna noi).Masina arata impecabil, cu exceptia unor zgarieturi mici.Portiera dreapta spate a fost lovita si reparata de vechiul proprietar, iar eu am avut un singur incident minor, m-a lovit un logan in spate la iesirea dintr-o benzinarie si mi-a spart bara spate, care a fost inlocuita la Tiriac.
Are grila sport, praguri laterale sport, covorase din cauciuc originale mitsubishi, tava portbagaj originala mitsubishi, toba sport si geamuri fumurii spate.
Eu nu am avut nicio problema cu ea, insa daca se doreste test la reprezentanta, nu am nicio problema
Cu siguranta mai toti pe aici detineti masina asta, insa daca aveti prieteni, rude, etc. care vor o masina buna, ma gandesc ca le-o puteti recomanda.
Nu se plateste taxa de inmatriculare!
Motivul pentru care o vand este ca in curand imi voi schimba locul de munca, iar la cel nou voi primi o masina de serviciu pe care o voi putea folosi si in afara serviciului.
Daca aveti si alte intrebari va stau la dispozitie!

Multumesc

Avatar utilizator
marius.potorac
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Noi 19, 2012 10:08 pm

Mesaj de marius.potorac » Mar Iul 23, 2013 10:37 am

5700 euro

Scrie răspuns

Înapoi la “Mitsubishi”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 3 vizitatori