Doresc Sa Inchiriez - Evo Viii - Ix

Oferi ceva spre vanzare? Anunta aici!
Avatar utilizator
xlite
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Oct 06, 2011 2:50 pm

Mesaj de xlite » Vin Iun 08, 2012 2:22 pm

Salut,
Poate vi se pare o gluma. Sunt incepator in Mitsubishi si as dori sa inchiriez pentru cateva zile o astfel de masina.
Totul se va face ca la carte... adica contract la notariat, asigurare full casco, garantie si toate actele necesare. Nu iau masina pentru liniute, drift-uri si alte prostii. Doar doresc sa conduc decent.
Vreau sa inchiriez o astfel de masina pentru a-mi face o parere despre ce poate si sa vad daca imi place.
Am posibilitatea obtinerii unui leasing ...dar nu stiu si nu vreau sa iau o masina fara a avea nici o parere despre cum se manevreaza si ceea ce poate. Am tot cautat pe site-uri de inchiriere, dar din pacate nu exista asa ceva la noi.
Daca exista doritori, eu sunt dispus sa platesc pretul corect pentru o astfel de masina.
Astept cu interes propuneri....daca vor exista.
Si repet.. nu este o gluma.

Avatar utilizator
Стрелок
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Mai 04, 2009 2:45 pm

Mesaj de Стрелок » Vin Iun 08, 2012 2:56 pm

Nu vreau sa ma bag ca musca in lapte (nu posed lancer evo), dar mai bine poate rogi pe un posesor sa te lase sa dai o tura doua cu el in dreapta si cu el la volan (sa iti arate el la limita pe care o considera el ce poate masina). Iesi mai ieftin si cred ca ai mai multe sanse de izbanda.
Nu stiu cati oameni sunt dispusi sa isi lase odorul (ca nimeni nu isi ia evo sa care cartofi cu el) pe mana cuiva care vrea sa vada ce poate.
Sper ca sugestia mea sa te aduca mai aproape de un evo; am avut norocul sa merg taricel (ca nu era a mea) cu unul pe niste serpentine si iti spun ca daca te tin baierele pungii merita fiecare ban.

Avatar utilizator
alexutzu
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Mai 18, 2008 12:25 am

Mesaj de alexutzu » Vin Iun 08, 2012 3:09 pm

Daca esti din Bucuresti, diseara la Polivalenta este intalnirea....poate ai noroc sa vina unul dintre cei cu evo !!!

Avatar utilizator
Extremero
EVO I
Mesaje: 12
Membru din: Vin Sep 18, 2009 12:26 am

Mesaj de Extremero » Vin Iun 08, 2012 6:01 pm

Vezi pe la echipele de raliuri, au si masini de antrenament care sunt ceva mai aproape de variantele de strada....
Unele, chiar daca sunt la vanzare, se pot si inchiria.... vorbeste cu aia de pe aici: http://www.autorally.ro/index.cfm/page/ ... iriat.html

Avatar utilizator
xlite
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Oct 06, 2011 2:50 pm

Mesaj de xlite » Lun Iun 11, 2012 4:53 pm

Multumesc pentru sugestii. Nu am de gand sa fac cu el prostii... doar vreau sa-mi fac o parere.
Probabil cineva care are o astfel de masina la vanzare si nu o mai foloseste... poate cu el sa am sanse.
Cele de pe autorally sunt prea preparate, dar o sa incerc. In oras la mine nu prea sunt posesori de asa ceva.....
Multumesc oricum si astept eventuali vanzatori/doritori.

Avatar utilizator
speed29
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Oct 13, 2009 5:20 pm

Mesaj de speed29 » Joi Aug 30, 2012 8:32 pm

QUOTE Nu vreau sa ma bag ca musca in lapte (nu posed lancer evo), dar mai bine poate rogi pe un posesor sa te lase sa dai o tura doua cu el in dreapta si cu el la volan (sa iti arate el la limita pe care o considera el ce poate masina). Iesi mai ieftin si cred ca ai mai multe sanse de izbanda.
Nu stiu cati oameni sunt dispusi sa isi lase odorul (ca nimeni nu isi ia evo sa care cartofi cu el) pe mana cuiva care vrea sa vada ce poate.
Sper ca sugestia mea sa te aduca mai aproape de un evo; am avut norocul sa merg taricel (ca nu era a mea) cu unul pe niste serpentine si iti spun ca daca te tin baierele pungii merita fiecare ban.
Pentru treaba cu cartofii tin sa te contrazic

Scrie răspuns

Înapoi la “In Talcioc”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 3 vizitatori