Montam Si Aducem Xenon ( Ieftin )

Vezi ofertele disponibile
Avatar utilizator
ObeLix
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Noi 29, 2012 10:40 pm

Mesaj de ObeLix » Joi Noi 29, 2012 11:51 pm

Ai probleme cu lumina masini tale ?
Circuli mult noaptea si din cauza lumini slabe esti foarte obosit ?

Noi avem solutia problemelor tale , aducem si montam xenon pentru orice tip de masina .
Lumina becului de xenon face cu 30% - 35% lumina decat un bec normal ( halogen ) .
Acuma poti beneficia si tu de aceasta tehnologie noua , chiar daca masina ta are halogen acuma noi iti putem monta Xenon HID.


Oferta Xenoane :

Pachet Xenon HID H1 , H3 , H7 , H11 , HB3 , HB4 HB5 : 150 RON ( o singura faza )
Pachet Xenon HID H4 : 220 RON ( 2 faze pe bec )
Pachet Lupe Xenon H1 , H4 , H7 : 450 RON ( lupe bixenon )
Pachetul Xenon HID vine cu o garantie de 12 Luni din momentul montari .

Montaju :

Montajul se poate face si la domiciliul clientului .
Montajul unui singur kit Xenon HID : 40 RON
Montajul Kit Lupe BiXenon : 120 RON
Demontarea / Montarea farurlor intra in pretul montajului daca este nevoie .
Demontarea / Montarea bari pentru a putea scoate farurile : 20 RON

Oferim si alte servicii , o sa revenim cu o oferta completa cat si cu detalii si preturi !!

Pentru o oferta completa ne puteti contacta la :
- 0724.700.768 ( vodafone )
- 0768.377.475 ( cosmote )
- blx_23 ( id & e-mail )
Fişiere ataşate
DSC00701.JPG
DSC00701.JPG (2.08 MiB) Vizualizat de 6581 ori

Avatar utilizator
cocolino
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Apr 04, 2008 8:55 am

Mesaj de cocolino » Vin Noi 30, 2012 8:13 am

Da-mi te rog detalii despre pachetul cu lupe H7, ma intereseaza pt Colt. Cum se pun lupele, prin dezlipirea sticlei farului?

Avatar utilizator
ObeLix
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Noi 29, 2012 10:40 pm

Mesaj de ObeLix » Vin Noi 30, 2012 10:43 am

o sa dau aici toate detaliile ca cine mai este interesat sa poata vedea si sa poata citi !!

- se demonteaza farurile
- se demonteaza bara daca nu reusim sa scoatem farurile
- se dezlipesc farurile
- lupele se monteaza dupa H-ul pe care-l au farurile H1 , H7 , H4
- lupele sunt bixenon ( faza scurta si faza lunga nu conteza daca este H1, H4 sau H7 ) cu becuri speciale + drosere normale
- dupa aceea farurile se pot vopsi in interior negre nu oglinda ci ornamentul
- se lipesc cu un adeziv special ce vine in kitul de lupe

Operatiune dureaza : 3 - 6 ore
Pretul pt montaj : 130 - 150 Ron daca se da bara jos , daca se vopsesc farurile in interior

Farurile fac o lumina exceptionala !! investita merita cu siguranta pt cineva care intetioneaza sa pastreze masina si sa aduca o imbunatatire la acesta !!

Cu respect ObeLix , apreciez interesul !!

Avatar utilizator
Flipper
EVO I
Mesaje: 2
Membru din: Mar Mar 10, 2009 10:21 am

Mesaj de Flipper » Vin Noi 30, 2012 11:27 am

Si la ITP ce se intampla? In trece respectiva masina?

Avatar utilizator
ObeLix
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Noi 29, 2012 10:40 pm

Mesaj de ObeLix » Vin Noi 30, 2012 1:59 pm

la itp nimeni nu trece legal ) asa ca sa fim seriosi eu am de 1 an si ceva pe masina nu am avut probleme decat o singura data la rar ... le-am dat jos am trecut ca imi loase talonul pt cu totul altceva ..

- asa ca la itp cred ca daca dai 50 ron nu e o panica intodeauna iti vor gasi ceva de platit

Avatar utilizator
a_liverpool
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Iul 04, 2012 2:24 pm

Mesaj de a_liverpool » Vin Noi 30, 2012 4:00 pm

Fara nici un gand rau, nu am nimic personal cu tine. Dar din cauza unora ca tine care monteaza ilegal asemenea faruri, care de obicei sunt f puternice si automat foarte deranjante pentru ceilalti participanti in trafic, se intampla multe accidente. Eu am fost orbit de un cetatean cu un seria 5 cu o instalatie de asta montata si nereglata corect. Vreau sa mentionez ca farurile lui ma deranjau de la mai bine de jumatate de kilometru, i-am dat fashuri crezand ca e cu faza lunga si vreau sa va spun ca nu mi-as fi dorit sa vad faza lunga daca stiam ca e atat de puternica. Luati si descurcati-va cum fac si restul cu halogenele stock ale masinii sunt puse cu un scop. Renuntati la prostiile astea si ganditi-va si la siguranta celorlalti participanti la trafic nu doar la voi.

Avatar utilizator
ObeLix
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Noi 29, 2012 10:40 pm

Mesaj de ObeLix » Vin Noi 30, 2012 10:22 pm

daca vrei facem un test uite eu am lupe merg in spatele tau in fata ta orice distanta vrei tu iar data te deranjez le dau jos in fata ta ... sincer prostia unora dintre noi si a unor melteni care-si pun 5000 kg in porbagaj si li se ridica masina de bot e deranjeanta la unele masini chiar deranjeaza dar sunt alte probleme ....

- eu unu nu am primit un flash nicioata niciodata de cand am lupe sau am avut xenon fara lupe h4
- da intradevar daca dau faza lunga luminez tot interiorul unei masini ( dar nu o folosesc decat in caz de nevoie " pt prosti " ) crede-ma ca dupa ce iti pui xenon eu unu am recomandat la toata lumea sa mearga sa-si regleze farurile ... sau le reglez persoanal !!
- sincer cu afimatii dastea nustiu daca vei convinge foarte multa lume .... decat sa fac accident din cauza ca nu vad bine cu farurile ... crede-ma mai bine imi pun faruri calumea si le reglez bine incat sa si vad ceva si sa evit orice in caz de pericol !!

Te salut cu respect ObeLix

Avatar utilizator
mikael
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Mar 04, 2010 12:48 pm

Mesaj de mikael » Sâm Dec 01, 2012 7:08 pm

Sal
Eu am Hb 4 si daca vreau lupe cu xenon cat ma costa ?
Cu aburirea geamului cum faci , sau nu se va intampla.

Avatar utilizator
ObeLix
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Noi 29, 2012 10:40 pm

Mesaj de ObeLix » Sâm Dec 01, 2012 8:03 pm

pai vedem ce lupe se potrivesc mai bine cu bixenon !! pentru o lumina mai buna , cu aburireaci farului nu vor fi probleme pentru ca kitul de lupe vine cu tot cu un silicon special foarte bun ...!!

- pana acuma nu am avut probleme cu aburitul farurilor niciodata nici la mine nici la tatal meu care are aceste lupe !!
- cand vrei sa le montam poti sa stai langa mine sa vezi treaba efectuata accept si sfaturi etc !! astept un telefon de luni sau mai multe informatii pe id de mess blx_23@yahoo.com

Va multumesc si va salut , ObeLix .

Avatar utilizator
speed29
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Oct 13, 2009 5:20 pm

Mesaj de speed29 » Dum Dec 02, 2012 9:51 am

De unde esti?Sunt interesat de o pereche de lupe si xenoane pentru lancer X.

Scrie răspuns

Înapoi la “Ofertele comerciantilor”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 17 vizitatori