Vand Tavite (tavi) Portbagaj, Presuri, Bandouri Laterale Etc

Vezi ofertele disponibile
Scrie răspuns
Avatar utilizator
themircea
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Mar 14, 2008 3:45 am

Mesaj de themircea » Mie Dec 21, 2011 8:06 pm

Salut, tuturor!

Eu iar nu primesc notificari despre mesaje noi, asa ca daca vedeti ca nu va raspund in 24-36 de ore, va rog sa trimiteti mail la firma sau sa sunati la numerele din semnatura mea.
Ca idee, puteti vedea toate produsele, cu preturi, poze si toate informatiile pe www.rimi.ro sau www.rimimg.ro/catalog
Fata de preturile de acolo aveti 5% reducere pentru forum. Va rog sa nu uitati sa scrieti nick-name+forum daca faceti comanda pe site.

amibillpro - cred ca, pana apuc eu raspund tu ai venit deja la depozit...
Iti multumesc pentru ca esti clientul nostru si iti stam la dispozitie in continuare.

modelino - nu eu le comercializez... Eu doar lucrez la importator si, printre altele, pe mine a picat magareata sa ma ocup de forumuri...
Site-ul este in semnatura care apare la subsolul fiecarui post al meu , dar il gasesti si in a doua fraza a acestui post (5-6 randuri mai sus...)
Te rog, daca doresti sa comanzi, fa-o direct pe site, dar nu uita sa scrii si nick-name+forum in campul cu date de facturare. Noi mai lucram doar pana Vineri, dar daca trimiti maine comanda imediat se si expediaza si le ai saptamana asta.

Ceau!

Avatar utilizator
dionut77
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Iun 03, 2008 3:50 pm

Mesaj de dionut77 » Vin Ian 06, 2012 11:12 am

Salut Mircea,

Poti sa-mi spui daca ai: tavita de portbagaj si 2 covorase cauciuc spate pentru Ford Focus II 2007 Sedan (fara facelift - 4 usi). Ma intereseaza si un pret pentru toate (impreuna).

Multumesc.

Avatar utilizator
themircea
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Mar 14, 2008 3:45 am

Mesaj de themircea » Lun Ian 09, 2012 7:49 am

La Multi Ani, tuturor!
Sanatate, prosperitate si numai bine!

dionut77 - nu are importanta ca e inainte sau dupa facelift. Atat portbagajul, cat si podeaua interioara sunt la fel. Relevant este ca e Focus II sedan.
Sunt de toate pe stoc. Covorasele, insa, se pot vinde doar la set intreg. Nici o fabrica nu le produce la fractii de set.
Tavita 154 ron clasica sau 220 ron Premium; covorase 120 ron. De aici scazi 5% si ai curierat rapid gratuit pentru livrare de tavita+covorase.

De altfel, poti gasi preturi, poze si toate informatiile pe www.rimi.ro sau www.rimimg.ro/catalog . Fata de preturile de acolo aveti 5% reducere pentru forum.
Daca faci comanda direct pe site, te rog sa nu uiti sa scrii nick-name+forum pentru reducere.

Ceau!

Avatar utilizator
evadatu_swosh2000
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Dec 23, 2011 8:21 pm

Mesaj de evadatu_swosh2000 » Mar Ian 31, 2012 5:43 pm

salut Themircea, poti sa-mi spui ce difera la tavitele portbagaj intre cere normale cu 154 si cele cu 220 ?sunt de mai buna calitate sau doar design`ul difera, ma intereseaza pt un outlander 2.multumesc

Avatar utilizator
themircea
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Mar 14, 2008 3:45 am

Mesaj de themircea » Mie Feb 01, 2012 7:50 am

Salut!

evadatu_swosh2000 - chiar prima pozitie din "capitolul" Tavite Premium descrie caracteristicile acestora, precum si diferentele fata de clasice. Sunt si niste poze cu detalii de finisare.
Te rog sa vezi aici: http://rimimg.ro/autoshop/Tavite-tavi-d ... emium.html

Iti stam la dispozitie cu oricare o preferi.

Ceau!

Avatar utilizator
cosma1973
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Ian 31, 2012 11:35 am

Mesaj de cosma1973 » Joi Feb 09, 2012 4:14 pm

Salut Themircea!
Te rog sa ma scuzi, dar am o nelamurire in legatura cu tavitele pentru portbagaj Lancer 8 1,6sedan.
La acest model, pe site-ul RIMI SRL am gasit un singur tip, nu si premium. Exista si pentru Lancer 8 tavita premium sau , pentru acest caz, tavita, se gaseste intr-o singura varianta, cea la 154 ron ? Cand am accesat capitolul tavite premium ,la Mitsubishi, se gasesc doar patru variante, pentru Lancer 9, Outlander si Pajero Wagon. Doresc si eu sa comand dar, astept niste lamuriri.

Si daca tot te-am deranjat, explica-mi te rog cum e cu acel curierat gratuit.
Este gratuit pina la adresa de domiciliu sau, doar pana la cel mai apropiat centru de curierat din zona? Cunosc cazuri in care, pentru livrarea produsului de la centru si pana la domiciliu, din cauza distantei, 25km dus, 25km intors, curierul pretinde pret cat inca trei taxe de expediere. Taxa fixa este doar intre centrele de curierat iar ce este in plus se plateste la km,a spus curierul. In cazul meu, coletul, pentu a ajunge la centru de curierat Deva, tranziteaza localitatea mea si apoi mai parcurge 28 km, dupa care ar urma sa fie expediat in sens invers.

MULTUMESC ANTICIPAT!

Avatar utilizator
themircea
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Mar 14, 2008 3:45 am

Mesaj de themircea » Vin Feb 10, 2012 9:15 am

Salut!

cosma1973 - pentru Lancer 8 avem pe stoc doar tavitele clasice pentru ca doar acelea s-au cerut la acest model. Desigur, fabrica produce Premium si pentru masina ta, dar, repet, inca nimeni nu ne-a cerut. Teoretic am putea comanda pe urmatoarea livrare, dar asta va fi abia peste vreo 3 saptamani si asta daca fabrica reuseste sa adauge acest produs pe comanda curenta (in pregatire).

Cat despre livrare, la produsele la care oferim curierat gratuit, apai atunci e gratuit...
Mai corect spus, il suportam noi pana oriunde in tara. Tu nu vei avea nici un fel de cost suplimentar.

Ceau!

Avatar utilizator
Andrei_RC
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Aug 29, 2007 10:05 am

Mesaj de Andrei_RC » Vin Feb 10, 2012 3:03 pm

Salut,

Pt. suzuki samurai gasim covorase?
Pe site nu am vazut.

Mersi

Avatar utilizator
cosma1973
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Ian 31, 2012 11:35 am

Mesaj de cosma1973 » Vin Feb 10, 2012 4:23 pm

Multumesc pentru promptitudinea cu care raspunzi solicitarilor !
Dupa cum am vazut din http://rimimg.ro/autoshop/Tavite-tavi-d ... emium.html, diferentele sunt doar de finisaje, nu si de durabilitate. In acest caz , astazi, am sa si fac comanda pentru ceea ce exista in stoc.
O intrebare: RIMI, nu comercializeaza cumva si portbagaje de plafon? M-ar interesa ceva de genul http://web2.webstyler.ro/autotiriac/ima ... 26-1t1.jpg , tot pentru Lancer 8.

SALUT!

Avatar utilizator
cosma1973
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Ian 31, 2012 11:35 am

Mesaj de cosma1973 » Mie Feb 15, 2012 6:44 pm


Scrie răspuns

Înapoi la “Ofertele comerciantilor”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 16 vizitatori