Vand Tavite (tavi) Portbagaj, Presuri, Bandouri Laterale Etc

Vezi ofertele disponibile
Scrie răspuns
Avatar utilizator
cosma1973
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Ian 31, 2012 11:35 am

Mesaj de cosma1973 » Mie Feb 15, 2012 7:23 pm

A sosit tavita! Rimi a fost prompta cu livrarea (comandata vineri dupa masa,expediata luni dimineata). Mici probleme cu transportul, dar dupa un telefon la firma de curierat pachetul a sosit.
Se potriveste perfect! Putin dezamagit de materialul tavitei. Mi se pare putin cam subtire si destul de tare chiar si dupa o ora de stat la temperatura camerei. Da, na..., tavita de plastic. Poate asa trebuie sa fie. Oricum, nu am vazut sa se planga nimeni de probleme.
Multumesc themircea!
Am incercat sa atasez si o poza dar nu stiu de ce ne se upload-eaza.

Avatar utilizator
DaniD25
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Oct 11, 2011 2:53 pm

Mesaj de DaniD25 » Mie Feb 15, 2012 9:48 pm

Daca materialul e rezistent nu conteaza ca e mai subtirel! S-o stapanesti sanatos! Eu o am pe cea originala si sunt ff multumit de ea. O singura data am scos-o in rest am curatat-o numai cu ea pe pozitie.

Avatar utilizator
magnex265
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Apr 23, 2009 12:31 pm

Mesaj de magnex265 » Mie Feb 29, 2012 6:14 pm

Salut!
pentru un Seat Leon 2011 ai asa ceva sau poti aduce??
pret??

Multumesc!

Avatar utilizator
magnex265
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Apr 23, 2009 12:31 pm

Mesaj de magnex265 » Joi Mar 08, 2012 11:19 pm

?? Da-mi si mie un semn te rog!

Mersi!

Avatar utilizator
Malakai
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Apr 18, 2010 9:48 pm

Mesaj de Malakai » Vin Mar 09, 2012 12:29 am

magnex, mai bine te folosesti de informatiile din semnatura. Rezolvi mai rapid!

Avatar utilizator
Malakai
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Apr 18, 2010 9:48 pm

Mesaj de Malakai » Joi Apr 05, 2012 11:37 am

Multumiri Mircea!
Am si covorasele de cauciuc dar n-am apucat sa le fac poza.
Fişiere ataşate
IMAG0607.jpg
IMAG0607.jpg (1.54 MiB) Vizualizat de 6271 ori
IMAG0606.jpg
IMAG0606.jpg (1.56 MiB) Vizualizat de 6266 ori
IMAG0605.jpg
IMAG0605.jpg (1.53 MiB) Vizualizat de 6284 ori

Avatar utilizator
puifript
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Apr 06, 2012 9:53 pm

Mesaj de puifript » Vin Apr 06, 2012 9:57 pm

Salut! un set de covorase fata cauciuc/textil cu tot cu sistemul acela de prindere pentru un COLT CZ3 cat ar ajunge? Multumesc!

Avatar utilizator
adictoma
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Mar 10, 2008 7:26 pm

Mesaj de adictoma » Dum Apr 15, 2012 9:53 am

salut,

tava portbagaj pentru ford focus mk2 2008 sedan?

sarbatori fericite!

Avatar utilizator
GONZO
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Apr 16, 2012 10:00 pm

Mesaj de GONZO » Mar Apr 24, 2012 2:24 am

Salut,
Pt un eclipse 94, presuri si tavita vreau si eu. Merci

Avatar utilizator
themircea
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Mar 14, 2008 3:45 am

Mesaj de themircea » Mar Apr 24, 2012 6:30 pm

Salut, tuturor!

Asa cum ma tot "vaitam" in repetate randuri, desi toate setarile contului sunt OK, adresa de mail a forumului e pusa la "contacts" etc etc, tot nu primesc notificari despre posturi noi.

In fine, asa cum va rugam si mai sus, daca vedeti ca nu raspund in 24-36 de ore, va rog sa sunati la firma sau sa trimiteti mail (datele pe pagina contact a site-ului). Colegii mei mei sunt acolo L-V 8-18 si pot onora instant orice comanda.

Acum, cu toata intarzierea si/sau irelevanta acestui raspuns tardiv, voi lua in ordine posturile precedente.

cosma1973 - Eu iti multumesc si iti stam in continuare la dispozitie!
Cat despre material, crede-ma - numai de bine. Te rog sa vezi pe http://rimimg.ro/autoshop/255-din-ce-su ... e-tavitele toate explicatiile despre acesta. Am si postat mai demult pe youtube un filmulet cu un camion care trecea dus-intors in repetate randuri peste tavita si aceasta nu avea nimic.
Este acelasi motiv pentru care radiourile nu mai sunt cat o noptiera, telefoanele nu mai trebuie tinute cu doua maini, calculatoarele nu mai sunt cat o camera etc etc. De fapt, materialul este cel folosit in toate 3 fabricile din Vestul EU, precum si de fabricile din SUA, Japonia, Australia...

magnex265 - ti-as fi dat un semn... daca stiam despre postul tau.
Oricum, sunt pe stoc si tavite pentru portbagaj si covorase pentru Leon 5P.

Malakai - iti multumesc pentru ca ai cumparat de la noi si pentru sfatul dat lui magnex! Sper sa ne mai "vedem"!

puifript - avem de la 3 fabrici 123, 128 sau 145 ron. Evident, minus 5% pentru forum la oricare.
Te rog sa le vezi pe http://rimimg.ro/autoshop/91-presuri-co ... Mitsubishi
Da, au si locasurile pentru "ghearele" pe care le ai tu in podea. Daca nu le (mai) ai, ti le putem noi oferi (cred ca 3 ron/buc).

adictoma -sigur ca da! Avem si clasice si Premium. te rog sa le vezi pe site. Evident, minus 5% pentru forum si curierat rapid gratuit.

Gonzo - scuze, dar nici o fabrica din cele 7 cu care lucram (la tavite pentru portbagaj si covorase de cauciuc) nu
are Eclipse in catalog.
Ce putem sa-ti oferim sunt cele care se "regleaza" la forma podelei, respectiv a portbagajului - te rog sa le vezi pe http://rimimg.ro/autoshop/105-presuri-c ... -de-masina
La cel pentru portbagaj poti "simula" marginea inaltata lasand decuparea cu 5-6 cm mai larg decat conturul net al portbagajului. Cele pentru interior sunt de la fabrica noastra "favorita" - acelasi material, finisare, calitate ca si la cele pe model de masina, doar ca... nu sunt speciale pentru Eclipse. Scuze!
Avand in vedere ca, desi nu mai este o masina chiar "tanara", totusi tu tii la ea si vrei sa o protejezi, putem sa iti dam 10% reducere, in loc de 5%.

Repet rugamintea: va rog sa vedeti toate produsele, cu preturi, poze, detalii pe www.rimimg.ro/catalog sau www.rimi.ro
Din preturile de acolo, scadeti 5% pentru forum.
Pentru promptitudine, tot acolo puteti sa faceti si comanda. Colegii mei sunt L-V 8-18 la serviciu si pot onora imediat comenzile.
Eu voi raspunde cat de repede pot si pe forum, dar important este sa primesc notificare... si sa fiu prin tara...

Ceau!

Scrie răspuns

Înapoi la “Ofertele comerciantilor”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 14 vizitatori