Curatat Tapiterie Auto La Domiciliul Clientului

Vezi ofertele disponibile
Avatar utilizator
Go-Clean
Mesaje: 0
Membru din: Mar Ian 24, 2012 9:50 am

Mesaj de Go-Clean » Vin Sep 21, 2012 4:42 pm

Din septembrie te asteptam la noul nostru punct de lucru din Splaiul Unirii 311!
Acum ca a venit toamna, e timpul sa iti rasfeti masina!
Fa-ti o programare la noi si lasa-ne sa o revigoram in timp ce tu poti admira peisajul Deltei Bucurestene sau te poti plimba prin oras pedaland o bicicleta fasneata pusa la dispozitie de noi.
Ne poti rezerva telefonic sau online folosind mesajele private sau datele de pe website, tot acolo poti afla mai multe detalii despre preturi si pachetele de servicii.

Oferim un discount de 5% membrilor acestui forum.
Fişiere ataşate
slide3.jpg
slide3.jpg (197.46 KiB) Vizualizat de 6929 ori

Avatar utilizator
Go-Clean
Mesaje: 0
Membru din: Mar Ian 24, 2012 9:50 am

Mesaj de Go-Clean » Vin Noi 02, 2012 5:27 pm

Go-Clean incepe castingul online!

Ce cautam? 2 Masini murdare tare in interior.

Ce facem cu ele? Le oferim gratuit un Pachet de Rasfat - cel mai elaborat din gama noastra de servicii detailing auto - si le curatam pana devin ca noi.
ATENTIE! Ele nu trebuie sa fie deloc timide pentru ca in tot acest timp vor fi filmate de o echipa de profesionisti, care ne ajuta sa realizam un super spot publicitar!

Iti poti inscrie masinuta cu un CV ce trebuie sa contina una sau mai multe poze cu interiorul masinii si numarul tau de telefon, trimis pe adresa contact@go-clean.ro cu titlul "Pentru Casting". Termenul limita este Luni, 05.11.2012, ora 12:00 p.m.
A doua zi, Marti, vom anunta cele 2 fericite castigatoare, iar spotul va fi filmat Miercuri sau Joi.
Nu uita! Vom alege cele 2 masini cu cel mai murdar interior!

Avatar utilizator
Go-Clean
Mesaje: 0
Membru din: Mar Ian 24, 2012 9:50 am

Mesaj de Go-Clean » Vin Noi 23, 2012 12:19 pm

In aceasta perioada simtim din ce in ce mai mult apropierea Sarbatorilor de iarna!
Insa sentimentul fericit poate fi umbrit de curatenia generala, care provoaca multe batai de cap. Stim, cel mai greu este inceputul!

Insa noi te putem ajuta!

Personalul nostru atent la detalii se dedica fiecarei interventii, pentru a se asigura ca fiecare client este multumit de serviciul ales!Important este sa nu lasi totul pe ultima suta de metri si sa te trezesti de Craciun ca nu ai unde sa iti inviti rudele si prietenii.

Nu mai astepta!
Rezerva-ne acum pentru a scapa de stresul curateniei de iarna!

Avatar utilizator
Go-Clean
Mesaje: 0
Membru din: Mar Ian 24, 2012 9:50 am

Mesaj de Go-Clean » Mie Ian 16, 2013 3:37 pm

Avem reduceri substantiale pentru Pachetele noastre de Detailing Auto - pe care le puteti gasi pe site.
Contactati-ne pentru a afla cum puteti beneficia de o reducere de 50%!

Avatar utilizator
volint
EVO I
Mesaje: 5
Membru din: Mie Sep 28, 2011 10:17 am
Contact:

Mesaj de volint » Mie Ian 16, 2013 6:45 pm

Ce inseamna la bonus... "geamuri interioare"? Presupun ca inseamna spalarea lor (a geamurilor). Daca nu, as vrea lamuriri pt ca ale mele sunt foliate si n-as vrea sa am vreo surpriza cu cine stie ce agent chimic de curatare.

Merci.

[attachment=18527:goclean.jpg]

Avatar utilizator
Go-Clean
Mesaje: 0
Membru din: Mar Ian 24, 2012 9:50 am

Mesaj de Go-Clean » Vin Ian 18, 2013 12:35 am

Exact, inseamna spalarea geamuilor. Nu folosim nimic chimic.

Avatar utilizator
alexutzu
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Mai 18, 2008 12:25 am

Mesaj de alexutzu » Mar Ian 22, 2013 2:13 pm

Ii recomand cu caldura pe cei de la Go-clean, am apelat la serviciile lor in doua randuri pana acum. Prima solicitare a fost pentru curatarea de praf a unui interior de casa(curatenia dupa constructie) si a iesit perfect.
Astazi au curatat tapiteria de la doua camioane si a iesit impecabil. Tapiteria timp de 5 ani a fost curatata sporadic si doar cu solutii care se pot achizitiona de pe piata, nu erau intr-o stare foarte urata, dar 5ani de dormit,mancat,fumat in acelasi loc isi spun cuvantul asupra unei tapiterii. Acum arata ca noua !!!!

Nu imi sta in fire sa fac reclama, dar de data asta ma simt obligat datorita profesionalismului lor sa o fac si in acelasi timp sa le si multumesc.

Avatar utilizator
Go-Clean
Mesaje: 0
Membru din: Mar Ian 24, 2012 9:50 am

Mesaj de Go-Clean » Mar Apr 23, 2013 12:21 pm

De ce sa nu va rasfatati masina macar o data pe an
Aveti mai jos cateva poze demonstrative realizate saptamana trecuta la punctul nostru de lucru din Spaliul Unirii, in timp ce masina unui client era rasfatata.

Model: Audi A4 2.0 TDI
Operatiune: Pachet de Rasfat
Agent Go-Clean: Cristi
Fotograf&Supervizor: Sorin

P.S.: Pozele reflecta serviciie realizate in cadrul Pachetului de Rasfat - care se apropie de ce putem numi Detailing auto, pentru interiorul masinii.
Fişiere ataşate
bancheta.jpg
bancheta.jpg (481.65 KiB) Vizualizat de 6916 ori
scaun.jpg
scaun.jpg (342.08 KiB) Vizualizat de 6926 ori
but.jpg
but.jpg (313.65 KiB) Vizualizat de 6928 ori
motor.jpg
motor.jpg (342.92 KiB) Vizualizat de 6924 ori
bancheta.jpg
bancheta.jpg (481.65 KiB) Vizualizat de 6929 ori
sina.jpg
sina.jpg (464.66 KiB) Vizualizat de 6920 ori

Avatar utilizator
ursul_bipolar
EVO I
Mesaje: 25
Membru din: Vin Iul 22, 2011 3:57 pm

Mesaj de ursul_bipolar » Mar Mai 07, 2013 5:33 pm

Salut,

Pentru motor folositi jet de apa sau solutii care nu afecteaza senzorii, cablurile, etc ?

Multumesc!

Avatar utilizator
Go-Clean
Mesaje: 0
Membru din: Mar Ian 24, 2012 9:50 am

Mesaj de Go-Clean » Dum Mai 12, 2013 9:18 pm

Pentru curatarea motorului noi folosim un pulverizator cu solutie degresanta si o carpa din microfibra + o perie pentru locurile inguste.

Scrie răspuns

Înapoi la “Ofertele comerciantilor”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 18 vizitatori