Mmcs Witson 9855z Sigilat ! 599$ !

Vezi ofertele disponibile
Scrie răspuns
Avatar utilizator
nini
EVO I
Mesaje: 1
Membru din: Mie Mai 21, 2008 10:01 pm

Mesaj de nini » Mar Oct 23, 2012 9:23 pm

cu sunetul sunt de acord si eu : se aude mai slab "chinezaria" decat sistemul masinii plus ca are doar 4 iesiri audio, deci tweeter-ele sunt anulate, dar as alege chinezaria pentru celelalte optiuni pentru care le ofera, iar gps este foarte bun - daca esti la zi cu hartile -fata de original.

Avatar utilizator
theknic
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Dec 04, 2008 9:53 am

Mesaj de theknic » Mar Dec 11, 2012 2:50 pm

sus!

Avatar utilizator
japonezu
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Iul 15, 2008 9:53 pm

Mesaj de japonezu » Mar Dec 11, 2012 5:44 pm

Cumparat, vanzatorul corect avand un vedere ca dai un avans unui necunoscut! Modelul nou, se misca mai fluent, se adune bine, tv-ul misca binisor cam in tot orasul daca antenele sunt montate sus pe parbriz si nu pe sub bord. Radio mai sensibil decat cel original, care avea un delay de vreo 3-5 secunde la anumite posturi. Apelul pe telefon se face instant, fara cele 2 secunde de contectare unde totul e mut, la interfata originala! GPS-ul prinde intre blocuri, detectia de sateliti e rapida. Per total, bucuros, pe 4 cai, 2xstereo. Sa nu uit, am pus cate un filtru si merg si twiterele de pe usi.

Avatar utilizator
nfpetrovici
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Sep 13, 2010 5:37 pm

Mesaj de nfpetrovici » Lun Dec 24, 2012 3:01 pm

Salut,

M-ar interesa si pe mine dar am mai multe intrebari


Cat costa ? 1849 ron ?

Ce model se mai comercializeaza acum ?

Cat de "prost" se aude fata de sistemul original ?

Are mufa usb normala ?
Pentru receptie TV mai trebuie ceva in plus? (pp ca tunerul DVB-T). Radioul merge out of the box dar japonezu a zis ca e mai sensibil.

Se poate monta l reprezentanta ?

Unde il duc pentru garantie ?

Avatar utilizator
theknic
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Dec 04, 2008 9:53 am

Mesaj de theknic » Vin Dec 28, 2012 2:39 pm

Salut!

Ultimul pret mentionat in thread este 1899 lei.

Pentru Lancer, modelul pe care il pot aduce este 9845Z.
Referitor la sunet, fiecare om cu urechile lui )
Nu am apucat sa testez noul model pe sistemul 8+1 de la Rockford, iti pot spune doar ca vechiul model ( 9855z) nu stia de atatea canale.
Da, mufa usb e normala, pentru receptie tv semnal digital este necesar tunerul dvb-t.
Nu stiu daca se poate monta la reprezentanta (probabil ca te costa vreo 100 euro), sunt tutoriale pe youtube, iar operatia nu dureaza mai mult de 1 ora. Nivel dificultate - mic (parerea mea).
Se scoate sistmul original, se cupleaza cateva mufe ISO ( doar daca esti puternic le poti mufa altfel), se instaleaza noul sistem, se prinde in suruburi si cam atat.
Pentru garantie trebuie expediat in China ( costurile fiind suportate de client).

Avatar utilizator
theknic
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Dec 04, 2008 9:53 am

Mesaj de theknic » Mie Mar 20, 2013 10:50 am

sus!

Avatar utilizator
theknic
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Dec 04, 2008 9:53 am

Mesaj de theknic » Mie Mai 08, 2013 10:40 am

sus!

Avatar utilizator
GeorgeD
EVO I
Mesaje: 1
Membru din: Joi Mai 03, 2012 12:08 am

Mesaj de GeorgeD » Sâm Mai 11, 2013 4:28 pm

Cumparat
W2-9845Z
W2-D9900G -produs universal,pt Accentul sotiei.
Pentru mitsu,potrivire perfecta in bord,pachetul vine cu toate accesoriile necesare instalarii (mufe ISO,USB etc).Antena GPS montata in stalpul dreapta sus,receptie perfecta,raspuns rapid de la sateliti.Am mai instalat si o camera video pt mers inapoi,fuctoneaza perfect!
Ca si sloturi,am gasit un SD pt cardul GPS-ului,si inca un SD,pt alt card...poti pune orice acolo. 2 porturi USB,din care unul inlocuieste acum clasica mufa de AUX RCA. Slotul USB pt 3G ajunge in torpedo..dar se cam termina aici..as avea nevoie de un pic de ajutor,despre cum se poate face conectarea la internet.
Am un stick usb de la RDS si unul de Vodafone,plus net pe telefon..si inca nu am reusit sa le dau de cap.
Comanda a fost plasata pe mail catre Gabi,care s-a tinut de cuvant si mi-a adus produsele repede.Mult respect,si multumesc inca o data pt ajutor
Per total sunt 110% multumit de pret/calitate si aspect.Sunetul este superior vechiului sistem clasic radio-cd.

Avatar utilizator
theknic
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Dec 04, 2008 9:53 am

Mesaj de theknic » Mie Iul 03, 2013 10:35 am

sus!

Avatar utilizator
theknic
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Dec 04, 2008 9:53 am

Mesaj de theknic » Mar Sep 10, 2013 10:22 am

sus!

Scrie răspuns

Înapoi la “Ofertele comerciantilor”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 8 vizitatori