[vand] Kituri Xenon Hid !

Vezi ofertele disponibile
Scrie răspuns
Avatar utilizator
cix
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Mar 18, 2008 10:24 am

Mesaj de cix » Vin Noi 12, 2010 11:49 am

Eu chiar eram curios cum o sa raspunzi acuzelor care ti se aduc. Dupa cum vad, nu negi nimic din ceea ce au zis cei de mai sus. Pentru clientii sau potentilii clienti cred ca era indicat sa aduci niste argumente care sa te disculpe, dar se poate ca acestea sa nu existe.
Feedback-ul este ontopic daca este de la clienti de-ai tai indiferent daca sunt de pe acest forum sau nu. Inca astept sa vad o pagina scanata care sa dovedeasca ca cei de mai sus ti-au fost sau nu clienti/colaboratori.

Avatar utilizator
MENTOR_SQUAD
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Mar 29, 2009 11:30 am

Mesaj de MENTOR_SQUAD » Sâm Noi 13, 2010 8:16 pm

Cine se scuza, se acuza.

Dovezile trebuie aduse de cei care acuza, nu ma apuc eu sa ma disculp fara motiv. Toti gresim, dar oare e corect sa plateasca numa unii ?

Si inca ceva: nu intru in discutii decat atunci cand ne adresam deopotriva politicos, ori acum nu e cazul.

Numai Aron T. a fost client de-al meu, restul nici vorba. Asa ca inchei aici show-ul ieftin inceput de altii.

Avatar utilizator
Mr.Nice
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Noi 02, 2010 11:09 pm

Mesaj de Mr.Nice » Mar Noi 16, 2010 12:55 am

Ieftine sunt dizertatiile tale despre onoare cu care incerci sa ne intoxici.
Si nu draga domnule, nu toti care se scuza se si acuza. Nu acesta este motivul pentru care nu o faci, ci pentru ca nu ai scuze.
De ce nu negi faptul ca ai tepuit oamenii aceia cu kitul de diagnoza?
De ce nu negi faptul ca ai tepuit (cel putin o persoana de care stim), cu 50 de Euro pe motiv ca i-ai ascunde tuningul efectuat la o Skoda octavia 2? Tot ca sa nu te acuzi?
De ce nu negi faptul ca la cel putin 2 intalniri skodaclub, ai asteptat sa puna toti participantii banii de consumatie, fiecare lasand in plus ciubuc ospatarului, deci ieseau mai multi, apoi nu mai completatai cu nimic deoarece nota era deja acoperita de acel plus?
Dorim sa negi si sa ne contrazici, ca sa vedem pana unde iti merge nesimtirea crasa de care ai dat dovada de atatea si atatea ori.

Avatar utilizator
MENTOR_SQUAD
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Mar 29, 2009 11:30 am

Mesaj de MENTOR_SQUAD » Mie Noi 17, 2010 6:56 pm

Si acum on-topic:

O noutate ar fi kit-urile CAN-BUS de la GT HID, ce includ anulatorul de eroare bec ars. Pretul lor este aproximativ egal cu al unui set non-CAN-BUS + anulatoarele eroare. Asadar, mai putin spatiu, mai multa ergonomie. Voi posta curand o poza cu acest produs.

Avatar utilizator
Malakai
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Apr 18, 2010 9:48 pm

Mesaj de Malakai » Mie Noi 17, 2010 11:49 pm

Threadul asta nu este ce ar trebui sa fie...

Avatar utilizator
MENTOR_SQUAD
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Mar 29, 2009 11:30 am

Mesaj de MENTOR_SQUAD » Sâm Noi 20, 2010 10:18 am

Eu am trimis solicitare catre Admin, acum decizia finala nu-mi apartine.

Avatar utilizator
MENTOR_SQUAD
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Mar 29, 2009 11:30 am

Mesaj de MENTOR_SQUAD » Mar Noi 23, 2010 5:08 pm

QUOTE (MENTOR_SQUAD @ Nov 17 2010, 06:56 PM) O noutate ar fi kit-urile CAN-BUS de la GT HID, ce includ anulatorul de eroare bec ars. Pretul lor este aproximativ egal cu al unui set non-CAN-BUS + anulatoarele eroare. Asadar, mai putin spatiu, mai multa ergonomie.


Garantie 12 luni, un kit xenon contine: 2 balasturi, 2 becuri, 2 suporti de prindere, manual, suruburi. Se ofera acte.

- faza simpla: 240/ 260/ 280/ 300 RON (droser clasic/SLIM cls.B/A/ Digital)
- faza bi-xenon: 300/ 320/ 340/ 360 RON (droser clasic/SLIM cls.B/A/ Digital)
- anulatoare cod eroare bec ars: 65 RON/perechea
- set drosere: 150 / 170 / 190 RON (clasic / SLIM cls.B/ A)
- set becuri faza simpla/ dubla: 90 / 130 RON
- kit xenon CAN-BUS faza simpla / dubla: pret informativ 350 / 400 RON (f probabil si mai putin, astept mail cu pret achizitie) (anulator eroare inclus)

SLIM cls B sau A inseamna o diferenta de tehnologie ce se traduce printr-o calitate superioara si consum de energie redus.

SLIM Digital inseamna o rata de defectare extrem de redusa, ceea ce se traduce printr-o fiabilitate f ridicata.

Avatar utilizator
MENTOR_SQUAD
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Mar 29, 2009 11:30 am

Mesaj de MENTOR_SQUAD » Mar Dec 07, 2010 1:33 am

Pentru cei care sunt in continuare interesati de serviciile mele, ii astept la urmatoarea adresa: ************, sau ma puteti contacta pe unul din numerele mele de telefon.

Am decis sa parasesc comunitatea deoarece am ajuns la concluzia ca atata timp cat moderatorii accepta defaimarea si aruncatul cu rahat, acest loc nu mai este decat o latrina manjita de excrementele unor "baieti de treaba".

Numa bine,
Doru I.

Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Mar Dec 07, 2010 1:39 am

Prezenta atitudine spune multe despre calitatile tale. Moderatorii au asteptat o clarificare din partea ta, daca nu in public cel putin pe privat in legatura cu acuzele ce ti se aduc. Nu ai binevoit sa o faci, iar ca sa alungi orice dubiu in privinta nesimtirii tale, postezi in postura de nevinovat, aruncand cu noroi in cei de pe urma carora ai beneficiat la urma-urmei de reclama in mod gratuit.

Nu pot decat sa iti amintesc ca citatele din semnatura ta au aplicabilitate perfecta si in cazul tau!

Mult succes in afaceri!

Scrie răspuns

Înapoi la “Ofertele comerciantilor”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 7 vizitatori