PASIOR AUTOMOTIVE

Vezi ofertele disponibile
Avatar utilizator
Mike_1
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Feb 13, 2009 4:08 pm

Mesaj de Mike_1 » Vin Feb 13, 2009 4:13 pm

Pasior Automotive este un magazin on-line de piese si accesorii auto, OEM si after-market, destinat tuturor marcilor si modelelor de automobile, fiind infiintat cu scopul de a oferi clientilor sai o modalitate optima si usor accesibila de a cauta si comanda produsele necesare.
Un atribut al serviciilor pe care Pasior Automotive le ofera clientilor este optimizarea resurselor de timp alocate achizitionarii de produse destinate autovehiculelor acestora. Acum puteti consulta oferta noastra, respectiv comanda on-line, iar produsele le veti primi in 24-48 ore la adresa specificata.

Pasior Automotive este distribuitor autorizat de piese auto OEM si aftermarket, anvelope si jante, lubrifianti si uleiuri, acumulatori, produse pentru intretinere, precum si o gama larga de accesorii destinate automobilului Dumneavoastra, in lista producatorilor nostri regasindu-se numai nume consacrate.
De asemenea, societatea noastra ofera tarife avantajoase in vederea incheierilor si reinnoirilor politelor RCA si CASCO, avand in portofoliu majoritatea companiilor de specialitate din Romania.

Misiunea echipei noastre este sa puna la dispozitia clientilor sai doar produse calitative si competitive, incercand astfel sa va oferim cel mai bun raport calitate/ oferta/ servicii/ pret de pe piata de specialitate.

Vanzarile se realizeaza din stoc si cu precomanda, atat en-gros cat si en-detail. Comercializam: piese, elemente consumabile, subansamble auto pentru toate autoturismele de fabricatie straina si romaneasca: elemente de caroserie, parbrize, suspensii, piese de directie si motor, articole electrice auto; lubrifianti si uleiuri, produse de intretinere, jante si anvelope, accesorii auto etc.

Pasior Automotive asigura clientilor sai intreaga gama de servicii specifice:

? Distributie teritoriala de-a lungul intregii tari.
? Acoperirea tuturor aplicatiilor auto existente in Romania: masini de fabricatie europeana (inclusiv Dacia si Daewoo), americana si asiatica.
? Gama de produse completa: elemente sasiu-motor, accesorii si consumabile specifice, elemente caroserie, piese de schimb (inclusiv Dacia si Daewoo).
? Calitate garantata a pieselor de schimb furnizate atat OEM cat si after-market.
? Servicii de calitate, in momentul achizitionarii produselor, precum si servicii post vanzare.
? Personal specializat in domeniul auto care poate indruma clientul spre cea mai buna alegere.
? Oferim garantie tuturor pieselor achizitionate.
? Un stoc consistent de marfa, iar in cazul in care un produs nu mai este pe stoc, se va face comanda si in cel mai scurt timp va fi livrat.

Dumneavoastra puteti alege modul in care comandati piesele de schimb auto care va intereseaza.
Ne puteti contacta prin telefon, e-mail sau puteti completa formularul dedicat (recomandat).


Modalitati de contact:

Telefoane: 0744.998.264/ 0770.477.407
Fax: 031.804.49.41

E-mail: office@pasior-automotive.com/ sales@pasior-automotive.com

Web: www.pasior-automotive.com

Va multumim pentru timpul acordat si alegerea facuta si suntem incantati sa va avem alaturi ca parteneri!

Cu stima,
Echipa Pasior Automotive.

Avatar utilizator
Mike_1
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Feb 13, 2009 4:08 pm

Mesaj de Mike_1 » Lun Feb 23, 2009 1:15 pm

Incepand de astazi este disponibila o noua metoda de plata, pe langa cele deja existente.
Clientii vor putea achita produsele sau serviciile achizitionate si prin intermediul cardului in momentul ridicării comenzii de la sediul societatii.

Avatar utilizator
Mike_1
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Feb 13, 2009 4:08 pm

Mesaj de Mike_1 » Joi Feb 26, 2009 3:49 pm

In atentia tuturor membrilor Mitsu Club, doresc sa precizez ca Dumneavoastra in calitatea pe care o aveti, beneficiati de discount 2.5% din valoarea fara TVA a facturii aferente unei comenzi. Imi cer scuze, nu am precizat acest aspect in primul post din topic

Va multumim!

Avatar utilizator
balanel
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Ian 26, 2009 6:58 pm

Mesaj de balanel » Joi Feb 26, 2009 5:55 pm

Ma intereseaza si pe mine cateva modele de jante de aliaj pentru Reno Symbol.

Caracteristicile sunt:
- diametru - 14'
- latime - 5.5'
- pcd - 4x100
- et - 36 sau apropiat, dar mai mic, nu mai mare
- kit montaj - prezoane si inele ghidaj, daca e cazul.

Multumesc.

Avatar utilizator
cix
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Mar 18, 2008 10:24 am

Mesaj de cix » Joi Feb 26, 2009 8:38 pm

Ar face mult daca ati avea o lista de produse cu preturi. Pe site daca ai nevoie de o informatie trebuie sa completezi un formular si sa astepti un raspuns. De ex. as fi curios de mai multe produse, dar nu stiu daca le aveti si mai ales cat costa.
Si un fisier excel ar fi util.

Avatar utilizator
Mike_1
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Feb 13, 2009 4:08 pm

Mesaj de Mike_1 » Vin Feb 27, 2009 1:42 pm

@balanel: V-am transmis PM, multumesc!

In ceea ce priveste site-ul nostru, intr-adevar, acesta va fi supus la inceputul lunii urmatoare unui proces de revizuire pentru a deveni mai bine structurat si a furniza mai multe informatii despre produsele comercializate de catre societatea noastra.
Cu toate acestea, preturile pentru produse si servicii se vor comunica la cererea clientilor, dupa ce acestia vor completa formularul dedicat. Acest aspect se datoreaza numarului foarte mare de repere (OEM si Aftermaket) corespunzatoare tuturor marcilor de automobile, si incepand cu luna martie si de autoutilitare si camioane, jante din aliaj sau tabla, anvelope pentru automobile si camioane, intreaga gama de lubrifianti auto, moto si pentru camioane.. etc. pe care noi le comercializam.
In majoritatea situatiilor, oferim clientilor nostri orice produs sau serviciu pe care acestia il solicita, indiferent de marca sau modelul de autovehicul pe care il poseda

Periodic, vom prezenta in topic sectiuni din oferta noastra care prezinta atat interes dpdv al marcii Mitsubishi dar si interes general (anvelope, jante, accesorii auto, asigurari RCA si CASCO)

Va multumim!

Avatar utilizator
Mike_1
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Feb 13, 2009 4:08 pm

Mesaj de Mike_1 » Mar Mar 10, 2009 9:51 am

Incepand cu luna martie, Pasior Automotive introduce in seria de produse comercializate intreaga gama de repere destinate camioanelor si autovehiculelor industriale: elemente consumabile, uleiuri si lubrifianti, elemente de mecanica si caroserie, anvelope tip cargo, jante din otel.

Aditional serviciilor in asigurari RCA si CASCO oferite pentru autoturisme cu masa maxima autorizata pana la 3.5t, societatea noastra ofera servicii in asigurari RCA si pentru autovehiculele de mare tonaj.

Avatar utilizator
Mike_1
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Feb 13, 2009 4:08 pm

Mesaj de Mike_1 » Mie Mar 25, 2009 11:16 am

Pana la sfarsitul acestei luni, toti clienti Pasior Automotive beneficiaza de discount 10%, aplicat la valoarea fara TVA, pentru orice comanda efectuata!
Exceptie fac jantele, anvelopele si uleiurile, categorii pentru care se aplica un discount de 5%.
Oferta este valabila pana la 31 martie pentru reperele aflate in stoc.

Avatar utilizator
COObra
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Mai 15, 2007 10:12 am

Mesaj de COObra » Mie Mar 25, 2009 9:12 pm

ce discuri de frana gasim pentru colt 1,5 mivec 80kw 2007
ma intereseaza ceva grooved cum se zice. pt fata
multumesc

Avatar utilizator
Mike_1
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Feb 13, 2009 4:08 pm

Mesaj de Mike_1 » Joi Mar 26, 2009 9:15 am

@COObra: V-am transmis PM, multumesc!

Scrie răspuns

Înapoi la “Ofertele comerciantilor”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 13 vizitatori