Vindem piese si accesorii tuning MITSUBISHI

Vezi ofertele disponibile
Avatar utilizator
zimbet
EVO I
Mesaje: 8
Membru din: Lun Iun 16, 2008 1:02 pm

Mesaj de zimbet » Joi Sep 25, 2008 10:28 am

Filtru COLD AIR tot se curata sau trebuie schimbat?
Aratami exact ce model am nevoie... ca asa imi umbla ochii si nu stiu la ce sa ma uit...

Avatar utilizator
RauL
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Noi 10, 2007 9:47 pm

Mesaj de RauL » Vin Sep 26, 2008 10:58 am

Sunt si eu interesat de un spoiler fata! cat ar costa cu tot cu transport?

Avatar utilizator
racingmaniac
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Sep 19, 2008 9:59 am

Mesaj de racingmaniac » Vin Sep 26, 2008 5:35 pm

ca sa scapati de durerile de cap, aveti aici link cu locatiile dealerilor Chargespeed din europa, site-uri si detalii incluse.. asta ca sa fac antireclama cum mi-a facut respectivu' altuning pe thread-ul meu
http://www.chargespeed.com/english/dist ... htm#europe
http://www.chargespeed.com/english/cz4a-bottom-2-e1.htm

Avatar utilizator
racingmaniac
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Sep 19, 2008 9:59 am

Mesaj de racingmaniac » Vin Sep 26, 2008 5:37 pm

apropo, altuning.. ca m-ai facut curios.. ce cauta chestiile din fibra de sticla/carbon la tine in lista? pe thread-ul meu erai revoltat ca plasticele tale sunt cele mai bune.. ca fibra se va interzice.. asa ca revin cu intrebarea: ce cauta fibra aici ?

Avatar utilizator
Marty
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Mai 06, 2007 9:04 pm

Mesaj de Marty » Vin Sep 26, 2008 6:12 pm

Multumim pentru faptul ca ne demonstrezi ca nu esti cu nimic mai bun ca el!
Vorba aia, romaneasca: razbunarea-i arma prostului.

Avatar utilizator
Donkey
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Oct 06, 2007 8:02 am

Mesaj de Donkey » Vin Sep 26, 2008 6:33 pm

corect! .. apropo .. ce-i cu voi astia de incercati sa vindeti chestii ? nu puteti trai fara sa va luati unul de celalalt ? ( pt ca romania va creste prin BUN SIMT:P ) .. e simpla treaba .. unul vinde de-ale lui .. alalalt de-ale lui .. i don't get you people!

Avatar utilizator
racingmaniac
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Sep 19, 2008 9:59 am

Mesaj de racingmaniac » Lun Sep 29, 2008 6:15 pm

am intrat aici din pura curiozitate.. apoi din aceeasi pura curiozitate am vrut sa vad cat sunt piesele pe care le aduce el.. apoi curiozitatea m-a impins la gesturi extreme si am ajuns sa postez aici.. iar razbunarea o fi arma prostului.. dar nici nu stii cat de bine poti sa te simti (acum ii las thread-ul in pace.. sa-si faca el treaba in pace si prietenie )

Avatar utilizator
altuning
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Feb 06, 2008 12:50 pm

Mesaj de altuning » Mie Oct 01, 2008 8:43 pm

QUOTE (RauL)Sunt si eu interesat de un spoiler fata! cat ar costa cu tot cu transport?

Vezi ca am dat preturile mai sus pe topic.
Noi facem import o data pe luna din Olanda si de 2 ori pe luna din Germania.
Transportul pana in Romania nu te coasta nimik.
Te costa doar curierul de la mine la tine, asta e in functie de kg,
dar iti zic ca in jur de 30-40 RON.

Avatar utilizator
altuning
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Feb 06, 2008 12:50 pm

Mesaj de altuning » Mie Oct 01, 2008 8:45 pm

QUOTE (racingmaniac)ca sa scapati de durerile de cap, aveti aici link cu locatiile dealerilor Chargespeed din europa, site-uri si detalii incluse.. asta ca sa fac antireclama cum mi-a facut respectivu' altuning pe thread-ul meu
http://www.chargespeed.com/english/dist ... htm#europe
http://www.chargespeed.com/english/cz4a-bottom-2-e1.htm

Poti sa scrii ce vrei la mine pe topic, atata timp cat ai cu ce dovedi ceea ce spui.
In locatiile de mai sus nu vad Romania, si nu cred ca fac ceva rau ca pot aduce astfel de kituri.

Daca vreti va mai dau linkuri cu kituri de EVO X, sunt vreo 5 kituri de la ACCOLADE ;-)
cautati pe GOOOOOOOOOOOOGLE!

Avatar utilizator
altuning
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Feb 06, 2008 12:50 pm

Mesaj de altuning » Mie Oct 01, 2008 8:49 pm

QUOTE (racingmaniac)apropo, altuning.. ca m-ai facut curios.. ce cauta chestiile din fibra de sticla/carbon la tine in lista? pe thread-ul meu erai revoltat ca plasticele tale sunt cele mai bune.. ca fibra se va interzice.. asa ca revin cu intrebarea: ce cauta fibra aici ?

Da, sustin in continuare ca fibra se va interzice, si sincer prefer plastic decat fibra. Majoritatea kiturilor
de fibra sunt pt SHOW nu pt strada. Vezi Rieger - TUV tot ce trebuie, plastic mama.
Si prefer carbon decat plastic, da aici e mai greau ca sunt scumpe rau, o capota e vreo 800 EUR

Scrie răspuns

Înapoi la “Ofertele comerciantilor”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 9 vizitatori