Feedback Calendar 2012

Concurs poze calendar 2012
Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Lun Ian 16, 2012 1:13 am

Salut,
calendarele 2012 in marea lor majoritate au ajuns sa isi cunoasca noii posesori pe care ii invitam sa isi expuna punctele de vedere asupra acestor calendare. Va rugam sa nu fiti zgarciti cu critica, pentru ca este esentiala in imbunatatirea calendarului ce va urma.

Multumim!

Avatar utilizator
cristibna
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Iun 27, 2007 10:26 am

Mesaj de cristibna » Lun Ian 16, 2012 1:23 pm

Hai sa fiu eu primul carcotas
-Exista poze care la prelucrare au fost un pic deformate - asta se poate remedia printr-un control mai amanuntit inainte de darea lor in lucru .
-Se vad pozele care au fost la o rezolutie mai mica - prin urmare este ok aliniatul din regulamentul pentru calendarul de anul viitor referitor la rezolutia pozelor .
-Se vad imbunatatiri la calitatea hartie folosite la aceste calendare .
-Cred eu ca se poate negocia pretul mai la sange cu potentialii furnizori de calendare

Si ultima ( mai mult un indem decat critica ) - avem mai multe modele de Mitsubishi , de ce cei care au si modele mai vechi nu participa ? Avem un calendar pe 2012 plin de new Lancer , dar niciun model de lancer mai jos de 2000 . Sau Colt , Grandis , Pajero/Montero Sport , Galant , etc . chiar acesti posesori nu au poze frumoase cu masinile lor ? As vrea sa vad o gama mai variata pe 2013 si ii indem si pe posesorii de Mitsube generatii anterioare 2002 sa isi faca publice pozele cu ele , sa participe si ei . nu le tineti doar pentru voi , nu fiti ''egoisti'' !

Scrie răspuns

Înapoi la “Calendar 2012”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 5 vizitatori