L200 Triton M 136 Cp, Cutie Suoerselect, Manuala

Prezinta-ti L200-le aici!
Avatar utilizator
Dan B.
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Sep 10, 2014 10:35 pm

Mesaj de Dan B. » Lun Noi 17, 2014 11:30 pm

http://s163.photobucket.com/user/Dan_Bo ... f.jpg.html

Nou utilizator de 4x4.

Sincer, trecerea de la limuzine la L200 a fost cam...dura oarecum.

Pun ceva poze cu noua achizitie.

Incepe sa-mi placa

De frumoasa e frumoasa, dotata este, de mers merge brici. Trebuie sa mai primeasca si un kit ambreiaj si e ca noua. Daca rusesc sa-i "omor" si toti greierii si scartzaielile de pe la oblon, luneta Hrd Top etc, o sa devenim chiar prieteni.

Are praguri INOX solide customizate, are bare inox spate. Mai are Hard Top original Mitsubishi, are bara fata de la modelul mai nou, iar in rest are pe ea ce-ave cand a plecat din fabrica.
Restul dotarilor de fabrica se vad marea majoritate si in poze... Inafara de scaune incalzite si trapa, are cam de toate. Ce as mai fi vrut sa aiba si nu are este functia de blocare a diferentialului spate. Nu stiu cat de mult ar mai fi ajutat la cutia Super Select, dar sper sa ma lamuriti voi cum e cu diferentialele astea pt. ca inca sunt in ceata. Daca e cineva care utilizeaza Super Select si A INTELES (ca de citit am citit si eu) ce si cum se intampla in toate treptele, sa ma lumineze si pe mine, rog frumos.

S-auzim de bine!



Avatar utilizator
radu-lancer
EVO VII
Mesaje: 931
Membru din: Joi Sep 10, 2009 1:06 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de radu-lancer » Mar Noi 18, 2014 10:07 am

Salut.

Sa o stapanesti sanatos si sa te bucuri de ea!!!



Avatar utilizator
cipcirip
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Noi 20, 2008 11:36 pm

Mesaj de cipcirip » Mar Noi 18, 2014 2:50 pm

Sa ai bafta la ea!!
O masina buna, daca ai grija de ea nu vei avea mari batai de cap.

Avatar utilizator
dias04
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Apr 19, 2010 8:42 pm

Mesaj de dias04 » Mar Feb 24, 2015 8:38 pm

Salut! Frumoasa masina! Si pe mine ma bate gandul sa iau un L200. Acum am Pajero sport, dar vreau utilitara. Dar am o dambla: in L200, cand esti la volan se vede capota masinii? Sau ma rog, botul masinii? Si apropo, frumoase pozele alea de la Ciric!

Scrie răspuns

Înapoi la “L200-le meu”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 6 vizitatori