2012 Mitsubishi Outlander Polar White Intense

Prezinta-ti Outlanderul aici!
Greierele
EVO I
Mesaje: 7
Membru din: Dum Apr 07, 2019 8:40 pm
Contact:

Re: 2012 Mitsubishi Outlander Polar White Intense

Mesaj de Greierele » Lun Apr 08, 2019 11:40 pm

Salutare, imi cer scuze daca sunt offtopic, dar cred ca acelasi model il am si eu doar ca pe negru si l-am luat anul trecut sh si de aceea am indraznit sa scriu aici.
Din pacate dupa ce l-am cumparat nu mi-au revenit nici un fel de carte intretinere, manual de utilizare, ce sa zic, tipic romanesc, dar conteza mai putin.
Rugamintea mea catre cei care detin, (asta pentru ca nu am gasit inca sectiunea sa descarc si nu am vrut sa dechid momentan un subiect nou), ma puteti ajuta cu un manual de utilizare al masinii ? Exista sunt sigur dar probabil ca doar in service si scheme ale cablajelor electrice. Ma intereseaza sa aflu unele fire, gen camera care e conectata pe oglinda retrovizoare si as vrea sa o conectez si pe navigatie, si iarasi nu am gasit de unde pot descarca un jurnal cu reteaua de cabluri. De pe haion din camera pleaca unele fire cu anumite culori, pe care nu le regasesc in fata in plafon unde ies catre oglinda retrovizoare.

Multumesc

Scrie răspuns

Înapoi la “Outlanderul meu”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 6 vizitatori