Outlander 2.2 Di-d Invite + 2015

Prezinta-ti Outlanderul aici!
Avatar utilizator
malusdacus
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Iun 12, 2015 4:03 pm

Mesaj de malusdacus » Mie Iul 22, 2015 12:34 am

Salutare tuturor!
Azi am intrat in posesia primului meu Mitsubishi, si anume Outlander 2.2 Di-D,Invite+, M/T si ceva in plus ( scaune incalzite, oglinzi incalzite, geamuri fumurii, scut metalic, senzori parcare , si cam atat deocamdata).
Am parcurs 450 km deja si sunt incantat de tinuta de drum a masinii. Ca si puncte pozitive: spatiul extrem de generos, comportament bun pe sosea, consum foarte redus. deocamdata atat am putut remarca in primii km facuti! Ca si puncte negative, ar cam fi dar n as vrea sa mi stric bucuria achizitiei, insirandu-le pe aici! intr-o postare viitoare voi da mai multe amanunte!
M-ar interesa si pe mine un casco bun, daca aveti ceva info!
Nu stiu daca se practica, dar eu vreau sa vand Cauciucurile cu care a venit echipata, cred ca sunt Yokohama, sincer nu m am uitat , intrucat am achizitionat jante pe 18" si le voi incalta cu gume de vara pe acestea, iar pe jantele ei originale le voi incalta de iarna! Precizez ca cele cu care a venit echipata sunt all season! Asadar, daca e careva interesat...
De maine ma apuc de umblat pentru inmatriculare! Mi am luat concediu 1 saptamana! sper sa mi ajunga!


Avatar utilizator
daniel.doboseru
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Iul 11, 2014 11:58 am

Mesaj de daniel.doboseru » Mie Iul 22, 2015 11:47 am

Si celelalte modele au mici defecte, dar compenseaza cu brio pentru ele. Per total, experienta tot placuta e, asa ca bucura-te de masina! S-o stapanesti sanatos si fara incidente!

Avatar utilizator
cristi_rom
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Aug 10, 2014 11:58 pm

Mesaj de cristi_rom » Dum Aug 16, 2015 4:32 pm

Sa o stapanesti sanatos!
Daca nu ai facut inca casco incearca si la ING. RCA ul la ei e scump , dar casco e ok. Cel putin asa era cand am facut eu

Scrie răspuns

Înapoi la “Outlanderul meu”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 7 vizitatori