Mitsubishi Outlander Instyle Navy 2.0 DI-D Stone Grey

Prezinta-ti Outlanderul aici!
Avatar utilizator
hexor2k
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Mai 04, 2008 2:35 am

Mesaj de hexor2k » Dum Mai 04, 2008 3:28 am

Am intrat in posesia lui acum 4 zile. Este sublim!



Avatar utilizator
Florin
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Apr 27, 2008 8:56 pm

Mesaj de Florin » Dum Mai 04, 2008 12:58 pm

Felicitari, o alegere excelenta ! Am un coleg de servici care are un Outlander asemanator, doar ca e negru, si e extrem de multumit de masina !

Avatar utilizator
goldeye3002
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Apr 29, 2008 9:57 pm

Mesaj de goldeye3002 » Dum Mai 04, 2008 7:24 pm

Felicitari pentru masina, frumoasa foc, si bordul mai ales; nu de alta da seamana cu al meu
Saptamana viitoare primesc si eu lancerul tot de la cei din cluj, poate incet incet stabilim si o intalnire mitsu.ro pe jud cluj.

Avatar utilizator
hexor2k
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Mai 04, 2008 2:35 am

Mesaj de hexor2k » Dum Mai 04, 2008 11:35 pm

Multzam de felicitari.
Si acum, dupa aproape o saptamana de cand sunt fericitul posesor al Outlanderului, inca ma felicit pentru alegera facuta. Alegerea a fost urmarea navigarii si informarii atat pe net cat si prin vizite la prinicpalii importatori, timp de aproape un an. Timp in care am asteptat mai multe versiuni ale altor marci sa apara pe piata (ex: Tiguan). Nu spun ca este the best of the best dar.....e pe aproape. Fiind inca in rodaj nu pot decat sa spun ca este super manevrabil, camera video pt. mars arriere este bine venita, chiar daca unii spun ca este dedicata doar tembelilor. Hahahaha, am ras cu sete cand am auzit pt. prima data aceasta remarca. Buninteles, a fost pronuntata de un individ de genul acelora care se uita peste gard la capra vecinului. :shock:

goldeye3002: daca nu aveam un prunc, cu siguranta ca noul lancer era alegerea mea! Cred ca bordul, sau cel putin sistemul multimedia sunt identice. Sa te bucuri de ea & cat mai putine evenimente neplacute (sau chiar deloc)!
Subscriu ideii tale de a organiza o intalnire a posesorilor de Mitsu pe Cluj.

Pana data vitoare, cand revin cu cateva info gen jurnal de bord...toate cele bune & drive safe!

Avatar utilizator
hexor2k
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Mai 04, 2008 2:35 am

Mesaj de hexor2k » Lun Mai 05, 2008 12:19 am

cateva poze:







Avatar utilizator
gnok
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Apr 22, 2008 5:56 pm

Mesaj de gnok » Mie Mai 28, 2008 3:42 am

raport pret- calitate- fiabilitate -utilitate ( ca si family car e tot ce vrei)...te felicit ai facut alegerea perfecta...sa ai bafta de ea

Avatar utilizator
hexor2k
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Mai 04, 2008 2:35 am

Mesaj de hexor2k » Joi Mai 29, 2008 12:56 am

QUOTE (gnok)raport pret- calitate- fiabilitate -utilitate ( ca si family car e tot ce vrei)...te felicit ai facut alegerea perfecta...sa ai bafta de ea
Multzam de urari gnok!
In fiecare dimineata, cand ma trezesc, chiar daca vremea nu este prielnica si chiar daca am o migrena, cand ies si o vad in parcare, si ma instalez la volan, parca si vremea se schimba si migrena dispare

Avatar utilizator
rue
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Noi 20, 2009 6:48 pm

Mesaj de rue » Mie Sep 04, 2013 11:02 pm

cum se comporta pielea bej dupa atatia ani? :-)

Avatar utilizator
Adrianoadri25
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Mar 08, 2014 7:54 am

Mesaj de Adrianoadri25 » Dum Mar 09, 2014 7:41 pm

Bravo, sa o stapanesti sanatos. Buna alegere!!!

Scrie răspuns

Înapoi la “Outlanderul meu”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 4 vizitatori