2007 Pajero 3.2 AT 170CP Intense+ gri

Prezinta-ti Pajero-ul (Montero) aici!
Avatar utilizator
Gabriela Pacea
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Iul 02, 2008 4:05 pm

Mesaj de Gabriela Pacea » Lun Noi 03, 2008 4:00 pm

QUOTE (DeBogdan)Da domnule, da...stia el ce stia in adancul sufletului...

Din pacate noi lucram la grupa mica (cristi - Colt) si mijlocie (eu - Lancer) .

Acum avem si un "frate' la grupa mare. Foarte nostim...si cultural deasemenea..creste calitatea dezbaterilor...

eu ma apuc sa tai bilete de intrarea pe forum in acest caz :-D ... ca tot vor unii sa ne ia taxe si pt blog-uri

Avatar utilizator
DeBogdan
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Iun 22, 2007 11:59 pm

Mesaj de DeBogdan » Lun Noi 03, 2008 4:04 pm

In cazul asta, vrem procent din incasari...
Nu este asa domnilor, macar de o bere cu prietenii de pe forum...

Avatar utilizator
guerilla
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Noi 03, 2008 2:42 pm

Mesaj de guerilla » Lun Noi 03, 2008 4:06 pm

eu zic sa dea berea cine a ridicat ultimul masina (sau din bilete)

Avatar utilizator
Cristi
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Mai 02, 2007 10:34 am

Mesaj de Cristi » Lun Noi 03, 2008 4:24 pm

QUOTE (guerilla)QUOTE (Cristi)Chiar el e!
Acum inteleg de ce i-a pasat de aria Mitsubishi!
E de-al nostru, din popor!

nu e chiar asa cristi. impartial am fost intotdeauna, indiferent de marca in discutie. si mai am si rolla sa stii :-D

Stiu, am glumit si eu.
Oricum am ramas suprins de atitudinea corecta de care ai dat dovada, deoarece mai vorbisem cu cineva inaintea ta si...nimic.
Masini.ro ramane un forum care trateaza subiectele la un nivel mult superior tuturor celorlalte forumuri auto, monomarca sau nu si meritul il au moderatorii, adminii...
Bogdan, ar trebui "inviata" aria Mitsubishi de pe masini.ro. :wink:

Gabriela, pe langa bilete ar merge investit si intr-un dozator de bere si o masina de facut popcorn...dar sa fie tot Mitsubishi, ok ?
Ulterior o tombola cu premii Mitsubishi! )

Avatar utilizator
Marty
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Mai 06, 2007 9:04 pm

Mesaj de Marty » Lun Noi 03, 2008 5:14 pm

Am inteles.... deci este vorba despre ACEL guerilla, prietenul pandalinei agramate si sustinatorul asiduu a conceptului "daca ai gip nu ai voie sa stai la bloc". Ia spune, coane, te-ai mutat la vilosenie sau ti-ai calcat pe principii?

Avatar utilizator
Gabriela Pacea
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Iul 02, 2008 4:05 pm

Mesaj de Gabriela Pacea » Mar Noi 04, 2008 8:05 am

Cristi, fac eu floricele la microunde si cu berea aranjam ... legat de premii ... propun sa donam ce stringem pentru o cauza nobila sau sa cumparam copaci sa-i plantam ...

Guerilla, astept un slogan bun si apoi dau drumul la productie ... probabil ai fi singurul care l-ar pune :shock:

Avatar utilizator
DeBogdan
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Iun 22, 2007 11:59 pm

Mesaj de DeBogdan » Mar Noi 04, 2008 9:51 am

Adica vineri 07.11.2008 ora 19 avem party - sarbatorim achizitia masinii lui Guerilla, floricelele le aduce Gabriela si noi luam berea? :-D :-D

Oau.. sunt primu' pe lista.
Si oricum e mai interesant sa vezi masina live si sa discuti cu proprietarul face-to-face in loc sa discuti pe forum.

Avatar utilizator
guerilla
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Noi 03, 2008 2:42 pm

Mesaj de guerilla » Mar Noi 04, 2008 9:58 am

QUOTE (Marty)Am inteles.... deci este vorba despre ACEL guerilla, prietenul pandalinei agramate si sustinatorul asiduu a conceptului "daca ai gip nu ai voie sa stai la bloc". Ia spune, coane, te-ai mutat la vilosenie sau ti-ai calcat pe principii?

nu stiu cine e pandalina agramata.
iar vilosenie nu-mi fac ca n-am puradei ca sa o populez.
dar mi-am luat terenu pt o casuta. la cucuietzii din deal. adica undeva foarte departe. si trec printr-un vad ca sa ajung acolo. ca podu e de lemn si e cam inclinat.
deci printzipiile egzista in continuare.
numa bine si dumitale.

QUOTE (DeBogdan)Adica vineri 07.11.2008 ora 19 avem party - sarbatorim achizitia masinii lui Guerilla, floricelele le aduce Gabriela si noi luam berea? :-D :-D
.

da ce, ii facem de 40 zile la masina sau de ce sa sarbatorim acum? ca am luat-o in iulie )
in weekenduri nu pot pt ca sint plecat la munte (vezi mai sus)

Avatar utilizator
DeBogdan
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Iun 22, 2007 11:59 pm

Mesaj de DeBogdan » Mar Noi 04, 2008 12:05 pm

Da domnule, da' venise vorba de party si nu se poate party fara motiv, asa ca am ales unu' adhoc ....

Avatar utilizator
guerilla
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Noi 03, 2008 2:42 pm

Mesaj de guerilla » Mar Noi 04, 2008 12:38 pm

pai de cand are nevoie romanu de motiv pentru a petrece?!
party sa fie. putem face la voi la sediu ca tot am auzit ca e plecata lumea in we )

Scrie răspuns

Înapoi la “Pajero-ul meu”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 3 vizitatori