2010 Evo X 2.0 295 Alb

Prezinta-ti Lancerul aici!
Scrie răspuns
Avatar utilizator
swift
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Apr 16, 2013 1:25 am

Mesaj de swift » Mie Apr 24, 2013 10:01 pm

mie nu-mi vine sa cred ca voi credeti ca nu detin un evo.))...eu asi fi un "wanabee" care am intrat aici sa discut anumite chestii asa ca's tampit.
Am trimis pozele pe mail lui Andrei.am postat de 2x pozele aici...am stat 45 de min ca am un net de cacat,nu sunt in tara si merge netul ca naiba.deci le-am postat am verificat daca merge si mergeau,apoi sa aud ca le-am scos
ciudat,nu prea ma pricep forumuri,e prima data acuma si imi cam prind urechile.va rmaresc pe forumul de inainte sa-mi cumpar evo,iar dupa ce am cuparat evo mi-am facut si cont.Acum ramane la aprecierea lui Andrei sa le posteze,sunt cam greu de cap pe forum.
lasati-mi id-uri de messenger si va trimit pozele,facebook sau alte retele de socializare nu detin si nu am avut niciodata,messenger.



app,sunt persoana aici care umbla cu cioara vopsita,adic zic ca au ceva si defapt nu au nimic????ai prins vreunu?

QUOTE (deyutzu @ Apr 24 2013, 05:36 PM) Scuze daca a deranjat replayul meu si al lui flipper de au trebuit sterse..a trecut o saptamana de cand tot trimite poze si nimeni nu le primeste..e pierdere de timp Cristi sincer. Plus ca el ne prezinta cum ii pica lui masina si face o anti reclama gratuita




nue vorba ca ii fac antireclama,imi place la nebunie masina si cand spun chestii care pt tine sunt antireclama o fac doar sa cer anumite pareri si opinii sa shtiu cum sa remediez problema sa am parte de masina in continuare.


masina e bestiala si asta ma face sa conduc chiar si fara permis cu toata ca nu imi asum resposabilitate.masina e de vina

Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Lun Apr 29, 2013 2:33 pm

Salut,
poate ar fi momentul sa mai calmam spiritele pe aici. Am primit pozele, asa cum le postez. Pana la urma este dreptul fiecaruia sa isi rezerve dreptul la intimitate. Cat despre un eventual exemplu, daca este de urmat sau nu, consider ca fiecare este suficient de matur incat sa isi poata decide propria soarta.

Cat mai multi km fara incidente!
Fişiere ataşate
evo7.png
evo7.png (1.75 MiB) Vizualizat de 2985 ori
evo6.png
evo6.png (1.77 MiB) Vizualizat de 2992 ori
evo5.png
evo5.png (1.72 MiB) Vizualizat de 2977 ori
evo4.png
evo4.png (1.85 MiB) Vizualizat de 2977 ori
evo3.png
evo3.png (1.95 MiB) Vizualizat de 2982 ori
evo2.png
evo2.png (1.67 MiB) Vizualizat de 2981 ori
evo1.png
evo1.png (1.96 MiB) Vizualizat de 3012 ori

Avatar utilizator
deyutzu
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Ian 08, 2011 10:39 pm
Contact:

Mesaj de deyutzu » Lun Apr 29, 2013 11:46 pm

QUOTE (andrei @ Apr 29 2013, 02:33 PM) Salut,
poate ar fi momentul sa mai calmam spiritele pe aici. Am primit pozele, asa cum le postez. Pana la urma este dreptul fiecaruia sa isi rezerve dreptul la intimitate. Cat despre un eventual exemplu, daca este de urmat sau nu, consider ca fiecare este suficient de matur incat sa isi poata decide propria soarta.

Cat mai multi km fara incidente!

cum ziceam daca se adeverestte imi retrag tot ceea ce am spus..deci sa il stapanesti sanatos si la cati mai multi km fara probleme

Avatar utilizator
swift
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Apr 16, 2013 1:25 am

Mesaj de swift » Mar Apr 30, 2013 6:04 am

ms andrei,va salut si tinem legatura

Avatar utilizator
swift
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Apr 16, 2013 1:25 am

Mesaj de swift » Vin Mai 03, 2013 11:21 pm

salut,am o intrebare.
"routine maintenance required" ,despre ce este vorba daca stie careva?

imi arata mesajul asta pe minidisplay intre ceasuri,sa fie vorba de revizie ca se apropie?

Avatar utilizator
iceblitz80
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Apr 19, 2012 7:19 pm

Mesaj de iceblitz80 » Sâm Mai 04, 2013 12:05 am

Salut,
da, prin acest mesaj te informeaza ca e timpul sa o duci la revizie (ori s-a implinit 1 an de la ultima revizie, ori ai facut nr. de km).

Avatar utilizator
swift
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Apr 16, 2013 1:25 am

Mesaj de swift » Sâm Mai 04, 2013 12:21 am

ms frumos,banuiam ceva de genu dar totusi am vrut sa intreb,se apropie si de revizie.



acum cand ii voi face revizia vreau sa schimbi si discurile,dupa am mentionat ca le am ovalizate sau cel putin asa cred pana ajung cu ea la service,doresc discuri ventilate,este ceva de recomandat la categoria asta sau aceasi firma de la kit-ul de frana?si anvelope cu aderenta buna daca imi puteti recomanda ceva?

Avatar utilizator
RACINGCODE
EVO I
Mesaje: 4
Membru din: Sâm Noi 20, 2010 4:03 am

Mesaj de RACINGCODE » Sâm Mai 04, 2013 5:38 am

Monteaza discuri stock noi daca e cazul cu placute de frana adecvate.

Avatar utilizator
swift
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Apr 16, 2013 1:25 am

Mesaj de swift » Mie Mai 22, 2013 3:41 pm

QUOTE (RACINGCODE @ May 4 2013, 05:38 AM) Monteaza discuri stock noi daca e cazul cu placute de frana adecvate.


salut,imi recomanzi discuri stoc,am fost azi la revizie si ulterior am intrebat si de discuri de frana,1500 de euro cele stoc,mi-a zis si omu de la receptie ca sunt fff scumpe si mi-a recomandat discuri ventilate cu striatii + 4 placute frana 980 euro,iar cele ventilate doar 2 pe spate si zgomotul de care v-am mentionat anterior mi-a zis ca nu e normal si va incerca in prima faza sa schimbe uleiul la cutie.sper sa fie doar asta.una peste alta,ulei motor,filtru ulei 340 euro.

vreau sa va intreb daca vi se pare normal preturile astea.toate asta reprezentanta mitsubishi olanda.
va salut

Avatar utilizator
Flipper
EVO I
Mesaje: 2
Membru din: Mar Mar 10, 2009 10:21 am

Mesaj de Flipper » Mie Mai 22, 2013 3:54 pm

Cumpara piese aftermarket de la producatori renumiti sunt la fel de bune sau chiar mai bune decat cele OEM dar sunt mult mai ieftine.

Scrie răspuns

Înapoi la “Lancerul meu”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 26 vizitatori