Mitsubishi Lancer 1.6 72 Kw

Prezinta-ti Lancerul aici!
Avatar utilizator
testos
EVO I
Mesaje: 11
Membru din: Mie Apr 18, 2012 6:34 pm

Mesaj de testos » Dum Mar 31, 2013 12:08 pm

Salut tuturor! Sunt mandru posesor al unui Mitsubishi Lancer 1.6 din 2008! Masina are aproximativ 38000 km, a fost recuperata de firma de leasing. Stiu ca are km reali deoarece m-am uitat la anvelope si sunt Bridgestone Turanza (DOT 2008), asta printre altele. Imi place ca e "un pachet sincer". E simpla dar e suficient pentru mine.
As dori totusi sa-i pun un scut metalic (poate ma ajuta cineva cu o informatie de unde pot lua), un sistem audio decent, o tavita de portbagaj (mocheta si cartonul par de buget), poate folii pe geamuri. Urmeaza sa pun poze.

Avatar utilizator
Flipper
EVO I
Mesaje: 2
Membru din: Mar Mar 10, 2009 10:21 am

Mesaj de Flipper » Dum Mar 31, 2013 2:20 pm

Scutul il poti cumpara de la reprezentanta e 198euro daca nu ma insel.

Avatar utilizator
volint
EVO I
Mesaje: 5
Membru din: Mie Sep 28, 2011 10:17 am
Contact:

Mesaj de volint » Dum Mar 31, 2013 5:37 pm

Gasesi aceleasi produse ca la reprezentanta la preturi "normale". Cauta la magazinele online. Daca-ti completezi si locatia la profil te putem indruma la fix.

Avatar utilizator
testos
EVO I
Mesaje: 11
Membru din: Mie Apr 18, 2012 6:34 pm

Mesaj de testos » Lun Apr 01, 2013 5:41 pm

Am schimbat azi filtrul de aer de la motor si filtrul de polen, cel de ulei fiind schimbat zilele trecute, inclusiv uleiul. Ma declar mai mult decat incantat de usurinta cu care le-am inlocuit. Cand japonezul gandeste, o face bine!
Filtrul de polen este MANN, pe care am dat 93 lei, respectiv cel de aer de la motor H+B Jakoparts, pe care am dat 40 lei.

Scrie răspuns

Înapoi la “Lancerul meu”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 22 vizitatori