2008 Mitsubishi Lancer 2.0 140CP Instyle - Thunder Blue

Prezinta-ti Lancerul aici!
Scrie răspuns
Avatar utilizator
cix
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Mar 18, 2008 10:24 am

Mesaj de cix » Mar Mar 25, 2008 5:31 pm

Uite ca am reusit sa vad cu ochii mei ceea ce pana acum doar imi imaginam.
Astazi am fost la Casa Auto sa imi vad masina. Inca nu o pot lua acasa din cauza ca inca nu e dat acceptul de plata de la firma de leasing. Dar ce mai conteaza acum inca 2-3 nopti nedormite.
Am reusit sa fac si doua poze cu telefonul, pe care le atasez. Culoarea se vede un pic mai inchisa din cauza norilor, dar este superba.
Va precizez ca asta este primul Lancer albastru pe care il vad (cel de langa este al doilea :-D ). Am rascolit tot internetu si tot forumu sa mai gasesc unu si nu am gasit.

Am mai comandat si ceva accesorii pt el, care inca nu sunt montate. O sa revin cu alte poze cand o sa il am in curte.

Avatar utilizator
adictoma
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Mar 10, 2008 7:26 pm

Mesaj de adictoma » Mar Mar 25, 2008 7:31 pm

eu nu sunt fan al acestei culori, dar pe lancer se pare ca da chiar bine. Ne vom edifica dupa o poza mai clara ziua.

Sa o stapanesti fericit si bine ai venit printre noi!

Avatar utilizator
Cip_
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Noi 22, 2007 6:15 pm

Mesaj de Cip_ » Vin Mar 28, 2008 5:56 pm

Felicitari penreu achizitie si te asteptam cu poze noi:P

Avatar utilizator
zeus_anoxia
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Ian 12, 2008 7:22 pm

Mesaj de zeus_anoxia » Vin Mar 28, 2008 6:27 pm

Frumos, frumos... sa-l conduci ca pe o gaina jumulita si sa ai parte de ea.

Avatar utilizator
cix
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Mar 18, 2008 10:24 am

Mesaj de cix » Vin Mar 28, 2008 9:41 pm

Multumesc la toti. Luni, cel tarziu marti am promisiuni ca o sa fie totul gata si o sa il iau. Si de jumulit o sa il jumulesc dupa primii 1500km.

Avatar utilizator
zeus_anoxia
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Ian 12, 2008 7:22 pm

Mesaj de zeus_anoxia » Vin Mar 28, 2008 9:55 pm

gaina jumulita adica fara pene )

Avatar utilizator
cix
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Mar 18, 2008 10:24 am

Mesaj de cix » Vin Mar 28, 2008 9:59 pm

Iti dai seama ca la viteza mare zboara toate 'penele'

Avatar utilizator
cix
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Mar 18, 2008 10:24 am

Mesaj de cix » Lun Apr 07, 2008 11:48 pm

Astazi am reusit sa iau masina de la Casa Auto, unde statea de doua saptamani si ma astepta. Nu ma asteptam sa dureze atat de mult actele de leasing, dar cand sunt la volanul ei nu imi pare rau. In total a durat o luna de la comanda pana la livrare, ceea ce nu mi se pare mult.

Am si plecat asa la o tura mica de 100km sa o vad cum se comporta si va zic ca am ramas placut impresionat. Si nu numai eu am ramas placut impresionat - am fost vanat de un ford fiesta in care se aflau doi tipi (paparazzi ) care incercau disperati sa imi faca poze cu telefonul. Le-am zambit si m-am dus.

Inainte sa fac comanda ma intrebam daca merita diferenta de 3000 euro dintre varianta Intense si Instyle. Eu sunt convins ca merita. Nici nu stiu inca tot ce poate sa faca sistemul Rockford, dar este foarte util si elegant. Farurile cu xenon au iluminare foarte buna. Luminile auxiliare pt curbe sunt si ele foarte utile. Scaunele din piele sunt foarte comode, elegante si au o sustinere laterala mai buna decat cele din material textil.

Deocamdata atat. Am facut niste poze pe intuneric ca atunci cand am ajuns cu ea acasa era deja seara. O sa atasez doar o poza care mi-a placut mie si care s-ar putea sa nu aiba vreo relevanta asupra masinii.

Masina acum este stock, dar am mai comandat din catalogul de accesorii cateva brizbrizuri care sa o faca sa arate mai bine (eleron sport, ornamente la capota pe spate si la proiectoarele de ceata, tips pt teava esapament, nuca schimbator de viteze ... etc). Poate maine o sa ii fac niste poze sa vedeti culoarea care mie mi se pare cea mai faina.

Avatar utilizator
BUGHY
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Mar 09, 2008 7:49 pm
Contact:

Mesaj de BUGHY » Mar Apr 08, 2008 6:33 pm

...

Avatar utilizator
cix
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Mar 18, 2008 10:24 am

Mesaj de cix » Mar Apr 08, 2008 6:38 pm

Gata am poze. Sper sa va placa.

Scrie răspuns

Înapoi la “Lancerul meu”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 20 vizitatori