lancer 2007 intense sam a83 facut praf dauna totala

Prezinta-ti Lancerul aici!
Avatar utilizator
Geo
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Dec 20, 2007 7:11 pm

Mesaj de Geo » Mar Mar 11, 2008 2:32 pm

QUOTE (grasu88)io nu inteleg care este problema ta k eu sunt speeder...nu am pus viata in pericol la nimeni
Eu zic sa te mai gandesti la afirmatia asta... nu de alta, dar nu mi-ar fi placut sa cobor in acel moment de la Ciurel spre Grozavesti... vrei sa fii speeder, du-te la curse organizate, si racoreste-te acolo...
Faptul ca tu iti pierzi viata intr-un accident facut pe mana ta, e o chestie... dar daca iei si niste nevinovati cu tine e altceva.

P.S. Nu stiu de vreun pilot roman, de curse, (oficiale) care sa fi omorat pe cineva, pe strada... insa stiu de doi care s-au dus, omorati de niste "actiuni" ca ale tale...

Avatar utilizator
popic82
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Apr 01, 2008 4:54 am

Mesaj de popic82 » Joi Apr 03, 2008 2:14 am

Ce dacie sau Logan , sau New Lancer ....Eu iti dau o alta idee..ca sa intzelegi ce inseamna sa fi speeder...sau cum zici tu! ia`ti niste aurolac...si da de 2 3 ori din falci...si probabil gasesti un speeder ca tine..care ti`ar arata adevarata senzatie cand trece pe langa tine facand jaloane incercand sa te evite..asta in cazul in care ai norocul sa te observe la timp! (era o gluma..dar incearca sa te pui in pielea celui care e pe "trotuar" , daca nu poti stapani niste cai suparati) ! apropo..ai avut zile! si sper sa ne mai scri pe forum dupa ce iti iei turbo mega aspiratu ala de 1.8! have fun !

Avatar utilizator
Mickemaus
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Mar 25, 2008 9:44 am

Mesaj de Mickemaus » Joi Apr 03, 2008 9:02 am

nasol ce sa zic. cred ca pt cateva secunde l-ai vazut pe sf Petru de la porti. Bine ca nu erai trecut pe catastif. E de invatat din experiente d-astea. Bine ca n-ai avut pasageri........bine ca n-au existat "popici" vii pe acolo(in afara de ametzitu ala)........ si bine ca erau sensurile separate ca cine stie ca mai iesea. asta e marea problema ca multi se prapadesc nevinovati.

Numai bine.

Avatar utilizator
DjLeX.YaKuZa
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Apr 02, 2008 4:31 pm
Contact:

Mesaj de DjLeX.YaKuZa » Joi Apr 03, 2008 5:14 pm

ce tot il criticatzi atata...fiecare din noi are unele momente cand o calca mai tare el o calcato oleak si mai tare da e problema lui iar cu sfaturi ce masina sa`si ia...poate sa isi ia ce masina vrea el concluzia este ca orice om la un asemenea accident cat de batut in cap a fi tot se mai linisteste oleak si sa fim realisti in ziua de azi te calca oriunde ai fi;)...si pe trotuar si pe trecerea de pietoni asa ca tre sa te rogi sa treci si ziua de azi cu bn;)...iar dak nu ar fi aurolaci de astia care is kamikaze sau caini vagabonzi care se arunca in fatza masinii...ar fi mai bine doar si in trafic vine un jmecher si iti taie fatza si pune o frana si intri in curu lui si tot p tine te ia ca n`ai pastrat distantza...deci accidente faci si la 30 kmh...masina in seamna responsabilitate;) si o vb care zice un adevar dupa mine CONDUSUL NU ESTE PENTRU ORICINE...[scuze dak am suparat pe cineva]...bine ca ai scapat cu viata pe viitor un sfat prietenesc nu se merita sa mergi cu viteza prin orash la drum lung pe coclauri poti sa`i dai la drum drept...eu recunosc imi place viteza dar apas numai cand plec de pe loc de la semafoare:D pana ajung in treapta 4 apoi relax:D

Avatar utilizator
2dor
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Iul 05, 2007 8:32 am

Mesaj de 2dor » Vin Apr 04, 2008 8:24 am

DjLeX.YaKuZa te rog sa nu mai scrii ca pe mess. Multumesc.

Avatar utilizator
costynio
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Aug 31, 2007 1:43 pm

Mesaj de costynio » Sâm Iun 07, 2008 11:34 pm

Rezerva a scapat? Daca e neatinsa o cumpar.

Avatar utilizator
Marty
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Mai 06, 2007 9:04 pm

Mesaj de Marty » Dum Iun 08, 2008 11:07 am

Pentru cei care inca se mai intreaba cu cit s-a-nfipt viteazul nostu co-forumist in pom, bordura, pom, bordura, gardu' parlamentului, Zidu' Chinezesc si Statia Orbitala MIR, iata raspunsul:

QUOTE (grasu88)[...](....si eu la 150 am luat pomul cu mitsubishi lancer si am scapat intact deci:|....LANCER ORI CE AR FI....POATE SI PT ASTA FAC ALEGEREA ASTA CA AM AVUT SI NU M-AM BUCURAT DE EL....
Link

Avatar utilizator
Vertex
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Dec 21, 2007 12:12 pm

Mesaj de Vertex » Dum Iun 08, 2008 10:32 pm

good to know :-D

Scrie răspuns

Înapoi la “Lancerul meu”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 19 vizitatori