offf...iara am comiso...iara am lovit-o...asta e....

Prezinta-ti Lancerul aici!
Avatar utilizator
grasu88
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Noi 12, 2007 1:24 am

Mesaj de grasu88 » Joi Ian 10, 2008 11:40 pm

azi la ora 15.00 am lovito...iara...acum bara fata far dreapta si aripa dreapta...mergeam usor cu 10 km/h cu viteza 1 cand in fata mea a franat brusc un opel frontera si mam dus sanie spre el noroc ca am tras de volan stanga pe contrasens ca intram sub el...de la 10 km/h nu a franat in 7 m:((((....asta e iara service iara casco:((((....numai stiu ce sa fac....am ghinion....bucuresti de cacat fara dezapezire,fara nimic pt gheata:(((....cel mai frumos lucru a fost ca,cand ma intorceam de la politie eram stationat la locul accidentului in spate la Ministerul Transportului cand a oprit un baiat,Andrei,pe care atunci lam cunoscu cu un lancer 1.6 argintiu,ma intrebat ce am patit,am stat de vorba cu el,si daca poate sa ma ajute cu ceva....ffff frumos...chiar ma impresionat....avea NDF la numar...scuze pt ca am postat acest topic dar chiar nu stiu sunt suparat si am zis sa imi impartasesc supararea cu voi,voi stiind cel mai bine cum e,si cum te simti dupa....ms mult....offff sper sa trec si peste asta....am 2-a oara lovita prima oara...bara,far si aripa stanga...acum pe dreapta same...si permisul intre astea 2 accidente suspendat 2 luni:((((....am ghinion zic eu nu???

Avatar utilizator
Jeff
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Mai 12, 2007 3:28 pm
Contact:

Mesaj de Jeff » Vin Ian 11, 2008 1:02 am

Daca ar fi sa folosesc limbaj de lemn, ghinionul tau se cheama "neadaptarea vitezei la conditiile de trafic". Pe zapada chiar si ABS da chix. Pastrati distanta, franati usor, nu virati brusc. Cine isi permite lanturi, sa le puna, dar minim anvelope de iarna! Bafta la Casco!
PS: Nu-s militian

Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Vin Ian 11, 2008 1:07 am

Cauta threadul initial si foloseste butonul "raspunde" data viitoare, te rog. Thread inchis!

Scrie răspuns

Înapoi la “Lancerul meu”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 18 vizitatori