2007 Mitsubishi Lancer Clasic 2.0 136cp, negru

Prezinta-ti Lancerul aici!
Avatar utilizator
Sanky
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Ian 23, 2011 8:35 pm

Mesaj de Sanky » Lun Ian 24, 2011 2:05 pm

Mmmm, te referi la masina asta, sau mai bine zis il cunosti pe fostul proprietar al masini asteia? Daca da da-mi si mie ceva detalii despre istoricul masinii daca sti sau cum s-a comportat fostul proprietar cu ea!

Avatar utilizator
84 TNL
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Aug 22, 2009 2:27 pm

Mesaj de 84 TNL » Lun Ian 24, 2011 3:45 pm

Da la masina asta ma refer, cu fostul ei propietar sunt prieten bunicel, masina stiu ca a fost in leasing si cred ca pe Antrax distribution group, din cartea masinii imi poti confirma, daca a fost pe persoana fizica atunci propietarul a fost Filip Gh....
Omul e pasionat de un alt brand japonez, si anume Mazda, fiind acum propietar la a 5-a Mazda 6. Despre el iti pot spune ca isi intretine masinile bine, revizii si reparatii numai in serviceuri autorizate... Nu imi aduc sa fi avut incidente cu masina, pt ca nu a tinut-o decat 1 an, 1 an si umpic.

Avatar utilizator
Sanky
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Ian 23, 2011 8:35 pm

Mesaj de Sanky » Lun Ian 24, 2011 9:08 pm

Da m-am uitat pe talon, dar nu e firma asta, intradevar a fost pe leasing dar pe o firma din Brasov, challenge si nu mai stiu cum! In fine multumesc oricum de raspuns, a si vroiam sa atrag atentia pentru o chestie mai ales pentru metal militia si restul posesorilor de 2.0 si anume sa nu schimbe amortizoarele ca asa a spus orice carpaci, cel putin pana nu fac un test pe rampa de proba pentru asa ceva! Eu am facut astazi testul de amortizoare si valorile au fost intre 86% si 81% iar amortizoarele sunt originale de fabrica, o sa revin si cu detalii despre bataia respectiva, ca am comandat o bieleta de directie care imi parea mie mai distrusa, iar dupa urmeaza o flansa pe partea respectiva!

Avatar utilizator
84 TNL
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Aug 22, 2009 2:27 pm

Mesaj de 84 TNL » Lun Ian 24, 2011 10:17 pm

Eventual daca vrei alte informatii despre masina, iau legatura cu el, si daca e de acoord te pun in legatura cu el.

Pe viitor te rog sa folosesti functia POST REPLY pentru postul imediat anterior

Avatar utilizator
Sanky
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Ian 23, 2011 8:35 pm

Mesaj de Sanky » Joi Ian 27, 2011 8:56 pm

Gataaaaaaaa am rezolvat cu bataia, bieleta de directie parte dreapta pret 160 producator jakoparts, deci nu va dati seama cum poate sa bata asa ceva, bine ca s-a rezolvat! In alta ordine de idei am luat o groapa tare de tot si am fisurat janta, merg pe tabla , urasc tara asta primitiva!

Scrie răspuns

Înapoi la “Lancerul meu”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 24 vizitatori