2010 Lancer Sport Sedan 1.6 117 Cp Oriental Red

Prezinta-ti Lancerul aici!
Scrie răspuns
Avatar utilizator
cojack
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Iul 22, 2010 12:01 am

Mesaj de cojack » Dum Oct 17, 2010 10:26 pm

as vrea sa va prezint si eu noul membru al familiei mele .... este noul lancer 2010 cu motor de 1.6 117 cai oriental red aproape full .... sunt extrem de bucuros de alegerea facuta. este o masina ce atrage atentia asupra ei ....atat prin prezenta cat si prin forme .....am sa incerc sa pun si cateva poze cu ea:D

Avatar utilizator
doza
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Dec 15, 2009 7:18 am

Mesaj de doza » Dum Oct 17, 2010 10:30 pm

Salut, bine ai venit si asteptam mai multe detalii

Avatar utilizator
Vibe
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Oct 23, 2008 10:54 am

Mesaj de Vibe » Dum Oct 17, 2010 10:41 pm

Salutare... Felicitari pentru achizitie, chiar astazi am fost la Porti Deschise la Mitsu Ploiesti si era un Lancer din seria noua 1.8 di-d ( nu era pentru test drive ) si ce mi-a sarit in ochi a fost ca avea stopuri de Ralliart si mi-au spus ca asa vin toate... a ta cum e? ... asteptam poze.

Avatar utilizator
Malakai
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Apr 18, 2010 9:48 pm

Mesaj de Malakai » Dum Oct 17, 2010 10:46 pm

Da, da, vrem poze!

Pe site'ul mitsu au aparut si detaliile in sfarsit.

Noutati la dotarea invite, eleron stock ? Take a look!

http://www.mitsubishi-motors.ro/index.p ... 7&action=2

Avatar utilizator
Fshhh
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Feb 10, 2010 11:13 am

Mesaj de Fshhh » Lun Oct 18, 2010 1:43 am

Felicitari, sa-l stapanesti sanatos!

Avatar utilizator
Flipper
EVO I
Mesaje: 2
Membru din: Mar Mar 10, 2009 10:21 am

Mesaj de Flipper » Lun Oct 18, 2010 9:23 am

Nu are eleron stok e o greseala pe site si nici bara de sportback, si eu astept sa ii vina cam in 2-3 zile in lancer 1.6 invite 2010 rosu si din ce mia zis dealarul modificarile sunt stopurile de rally art si jentile de aliaj cu mai multe spite restu o sa descopar eu.
Asteptam poze ca tare sunt curios cum arata asta daca nu cumva am sa il vad pe viu pe al meu inainte sa pui tu pozele...

Avatar utilizator
Flipper
EVO I
Mesaje: 2
Membru din: Mar Mar 10, 2009 10:21 am

Mesaj de Flipper » Lun Oct 18, 2010 11:04 am

Cum are cadranele din bord? Vitezomentrul in stanga si turometrul in dreapta sau le-au inversat cum e la marea majoritate a masinilor?

Avatar utilizator
Malakai
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Apr 18, 2010 9:48 pm

Mesaj de Malakai » Lun Oct 18, 2010 11:07 am

Cam neatenti la actualizarile informatiilor pe site, si inainte era strecurata o greseala pe care le-am sesizat-o... La 1.5 Invite era trecut Cruise Control...

Avatar utilizator
cojack
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Iul 22, 2010 12:01 am

Mesaj de cojack » Lun Oct 18, 2010 12:01 pm

cadranele sunt normale acuma .....le`au inversat ...au schimbat culorile(eu in test drive am testat un lancer cu cadranul portocaliu nust dc asa sunt la toate) eu le am alb cu rosu .... da are alte stopuri ....sunt cu contur negru acuma ....alte jante cu mai multe spite (mai faine dupa mine ...nu ca asa am eu dar sunt mai cochete:D)...poze astept sa mi le descarce cnv ca eu nu am cablu de date:) ca si versiune am A80 invite ...cu optionale pe ea: coltii aceia micuti in fata praguri eleron mediu geamuri fumurii incalzire`n scaune si numar in lateral

fshhh sper sa ne vedem prin bz:)) ca ne cunoastem cat de cat:P

apropo ca stiu ca multi intrebau cum sunt baietii de la mitsu prin tara ...adik pareri ....eu am fost initial la ploiesti sa`mi iau masina ...dar baiatul de acolo nu a parut prea serios si asa ca am plecat la bv ....acolo ....baietii sunt exceptionali ...... au pus piesele pe masina ft ft frumos fara sa se cunoasca si la geamuri multi ziceau ca au avut greieri dupa ....la mn au facut treaba asa de buna incat nici nu se cunoaste ca sunt puse dupa nu din fabrica )...ft cinstiti si respecta programarile...un lucru ft important ptr mine ....ca o mica paranteza la ploiesti nu te lasa sa pui nimic pe ea gen incalzire`n scaune ...geamuri fumurii ca cik nu ii lasa producatorul...pe cand la bv ...mi`au zis ca dc vreau capota de evo ..capota de evo imi pun ....cv gen ...clientul vrea ...clientul primeste;)

Avatar utilizator
Flipper
EVO I
Mesaje: 2
Membru din: Mar Mar 10, 2009 10:21 am

Mesaj de Flipper » Lun Oct 18, 2010 12:13 pm

Deci sa inteleg ca vitezometrul e in dreapta si turometrul in stanga. Ai in calzire i nscaune standard sau cum? Aceasi versiuen am comandat si eu invite a80 dar nu am auzit sa aiba incalzire in scaune nici stok nici in lista de accesorii. Eu ca si accesorii am comandat scutu lde tabla si aparatorile de noroi fata spate, cand o sa mai am bnai urmeaza eleron.

Scrie răspuns

Înapoi la “Lancerul meu”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 23 vizitatori