2008 Lancer 1.5 Invite, Black, Tapiterie Crem

Prezinta-ti Lancerul aici!
Avatar utilizator
BUGHY
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Mar 09, 2008 7:49 pm
Contact:

Mesaj de BUGHY » Joi Apr 29, 2010 8:38 pm

Mai mult ca sigur sa fii fost aceasta . Exact atunci prin iunie am primit vestea ca nu se poate cu tapiterie bej .
Cate invite 1.5 cu interior bej sa fie in perioada aceea ? Am inteles ca e o comnada speciala , iar dupa ce l-am pierdut trebuia sa astept 6 luni pana la urmatorul .
Deci foarte probabil sa vorbim de aceiasi masina .
Ceva probleme cu ea?

Avatar utilizator
bby30
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Apr 21, 2010 3:04 pm

Mesaj de bby30 » Vin Apr 30, 2010 9:25 am

nici un fel de problema, masina e impecabila, daca vorbim de functionare. intr-adevar, cam topaie pe drumurile din Iasi, dar nu zdrangane nimic (deocamdata), motorasul toarce ok, dupa stilul meu de condus am scos si consum de 7,6 in oras.
singurele chestii, dupa cum am mai spus, culoarea si tapiteria.. inca e ok, chiar daca de cate ori o spal mai gasesc cate o zgarietura.. in plus, e atat de mult praf in orasul asta, incat dupa cateva ore de la spalat deja se vad urme de murdarie. daca ploua nu mai zic.. dar asta e, pot fi mandru si asa, e foarte sexy si oricum am satisfactii cand vad ca intoarce capuri pe strada!

Avatar utilizator
gabitzu
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Apr 24, 2007 4:04 pm

Mesaj de gabitzu » Vin Apr 30, 2010 10:28 am

Ti-am modificat titlul topicului sa reflecte anul masinii (vazusem un post de-al tau in care ziceai ca vrei sa-l corectezi).

Frumoasa masina, mai ales cu interior crem. Iti urez multi km fara probleme cu ea.

Avatar utilizator
bby30
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Apr 21, 2010 3:04 pm

Mesaj de bby30 » Vin Apr 30, 2010 10:30 am

multumesc frumos. si pentru urare si pentru modificare.




Foloseste butonul Fast Reply cand dai un raspuns

Avatar utilizator
SickneS
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Mar 13, 2008 12:53 pm

Mesaj de SickneS » Vin Apr 30, 2010 1:07 pm

frumoasa, desi se intretine greu.

sa o stapanesti sanatos si multi km fara incidente ...

Scrie răspuns

Înapoi la “Lancerul meu”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 19 vizitatori