Mithu meu rusesc:)..Ivan..

Prezinta-ti Lancerul aici!
Avatar utilizator
zanfirdm
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Noi 21, 2007 10:32 am

Mesaj de zanfirdm » Vin Noi 23, 2007 9:28 am

QUOTE (Cristi)Tot ce se poate ?
Daca se poate, atunci si niste poze cu rusoaice.

Felicitari pentru masina Mihai!

Frumoasa culoare, buna alegere, sunt multe lanceruri prin Moscova ?
Dar modelul nou ?
Dar Colt-uri ?
Dar romani ?

Numai bine!
UN singur raspuns referitor la numarul lancer-urilor : FULL toata gama cromatica...colturi am vazut ... nu foarte multe..nici putine...cea mai des intalnita masina straina...este ...LOGANUL rusesc:))...ma rog fabricat in rusia..si utilizat in taximetrie...Cu fetele nush ce sa zik...sper sa reusesc...doua probleme...nevast-mea...doi la mana...nimik nu e gratis...si daca fac asha poze..risk sa vina alea sa imi ceara bani ))>mai bine dai tu o fuga pe aici )...ofer cazare oamenilor seriosi ) Romani..ha ha ... eu si cu aia de la ambasada )))))))) atat...picior de roman nu am vazut

Avatar utilizator
goangaus
EVO I
Mesaje: 1
Membru din: Lun Oct 29, 2007 5:28 pm

Mesaj de goangaus » Vin Noi 23, 2007 1:24 pm

Super masinutaaa!
Sa o stapanesti sanatos!
Si eu astept sa-mi vina pe 15 dec.
Intrebari:
1. Bara fata ai vopsit-o tu cu negru sau asa vin in Rusia?
2. Ce nivel de echipare ai?
3. Sistemul audio este cel Rockford Fosgate sau cel standard?

Avatar utilizator
BobbyC
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Iul 12, 2007 10:34 am

Mesaj de BobbyC » Vin Noi 23, 2007 2:50 pm

Felicitari si WELCOME TO THE CLUB !
Sa o stapanesti sanatos si la cat mai multi km fara incidente.Superba fata.

Avatar utilizator
zanfirdm
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Noi 21, 2007 10:32 am

Mesaj de zanfirdm » Vin Noi 23, 2007 9:13 pm

QUOTE (goangaus)Super masinutaaa!
Sa o stapanesti sanatos!
Si eu astept sa-mi vina pe 15 dec.
Intrebari:
1. Bara fata ai vopsit-o tu cu negru sau asa vin in Rusia?
2. Ce nivel de echipare ai?
3. Sistemul audio este cel Rockford Fosgate sau cel standard?
Bara fata este dotare standard, nu am modificat nimik ,standardu aici este INVITE+,SISTEMUL AUDIO nu stiu daca e cel mentionat sau standard sau daca este vreodiferenta...este mp3 player cu 6 difuzoare( 2 usi fata , 2 usi spate,2 inalte in dreptul oglinzilor pe interior(unde avea o data dacia surubul ala d einvartit oglinda) si mai stiu ca se aude SUPER ..Mersi pt urari Toate cele bune..sper sa fi cel putin la fel de incantat precum sunt eu de a mea )

Avatar utilizator
zanfirdm
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Noi 21, 2007 10:32 am

Mesaj de zanfirdm » Vin Noi 23, 2007 9:16 pm

QUOTE (BobbyC)Felicitari si WELCOME TO THE CLUB !
Sa o stapanesti sanatos si la cat mai multi km fara incidente.Superba fata.
mersi frumospt urari:). ma bucur nespus ca am aterizat pe forumul acesta...pe departe este cel mai cald si primitor( si dac carotasi vor spune ca se datoreaza exclusiv masinii..cu atat maibine ) O mica modificare :....PENTRU MINE ESTE BAIAT...DE FAPT UN MACHO ...expresivitatea spune multe in apararea acestei idei..plus ca mithu..este arpoare de MISHU...un mihai rusesc..deci ) oricum este superb/a ) aici AI DREPTATE

Avatar utilizator
Ady
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Apr 25, 2007 9:31 pm

Mesaj de Ady » Sâm Noi 24, 2007 12:36 am

QUOTE (zanfirdm)QUOTE (BobbyC)Felicitari si WELCOME TO THE CLUB !
Sa o stapanesti sanatos si la cat mai multi km fara incidente.Superba fata.
mersi frumospt urari:). ma bucur nespus ca am aterizat pe forumul acesta...pe departe este cel mai cald si primitor( si dac carotasi vor spune ca se datoreaza exclusiv masinii..cu atat maibine ) O mica modificare :....PENTRU MINE ESTE BAIAT...DE FAPT UN MACHO ...expresivitatea spune multe in apararea acestei idei..plus ca mithu..este arpoare de MISHU...un mihai rusesc..deci ) oricum este superb/a ) aici AI DREPTATE

Forumul este cald si primitor datorita varstei userilor care il conduc/administreaza. Masinile, pentru marea majoritate de aici reprezinta o adevarata pasiune. Pentru mine reprezinta un mod de a trai si de a supravietui. In general pe forumurile unde activeaza useri trecuti de prima tinerete apar si probleme (vezi Dacia , Daewoo si alte pocnitori ).

Avatar utilizator
2dor
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Iul 05, 2007 8:32 am

Mesaj de 2dor » Sâm Noi 24, 2007 8:19 am

Eu stau si pe www.daciaclub.ro si nu e pocnitoare, basca nu sunt oameni trecuti de prima tinerete.

Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Lun Noi 26, 2007 10:34 pm

AM STERS TOT CE NU ISI AVEA LOCUL AICI. AM SPUS ODATA GATA CU OFFTOPICUL, SI CE M-A DERANJAT CEL MAI TARE A FOST FAPTUL CA UNUL DIN MODERATORI A CONTINUAT SA INSTIGE LA OFFTOPIC! SPER SA FIE PENTRU ULTIMA OARA!

Avatar utilizator
zanfirdm
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Noi 21, 2007 10:32 am

Mesaj de zanfirdm » Lun Noi 26, 2007 11:02 pm

QUOTE (andrei)AM STERS TOT CE NU ISI AVEA LOCUL AICI. AM SPUS ODATA GATA CU OFFTOPICUL, SI CE M-A DERANJAT CEL MAI TARE A FOST FAPTUL CA UNUL DIN MODERATORI A CONTINUAT SA INSTIGE LA OFFTOPIC! SPER SA FIE PENTRU ULTIMA OARA!
Ai dreptate , dar nu te supara asha tare Adika sa nu ramai suparat

Avatar utilizator
legacyb4
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Sep 20, 2007 12:17 am

Mesaj de legacyb4 » Mar Noi 27, 2007 12:13 am

Foarte buna miscare Andrei. Daca e cazul poate deschidem un topic separat despre Dacii cu performante extreme.

Scrie răspuns

Înapoi la “Lancerul meu”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 22 vizitatori