Mithu meu rusesc:)..Ivan..

Prezinta-ti Lancerul aici!
Avatar utilizator
goangaus
EVO I
Mesaje: 1
Membru din: Lun Oct 29, 2007 5:28 pm

Mesaj de goangaus » Mar Noi 27, 2007 11:53 am

Sa revenim la masina.
Cati km ai cu masina? Ceva greierasi pana acum?

Avatar utilizator
zanfirdm
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Noi 21, 2007 10:32 am

Mesaj de zanfirdm » Mar Noi 27, 2007 1:40 pm

QUOTE (goangaus)Sa revenim la masina.
Cati km ai cu masina? Ceva greierasi pana acum?
Am 3750 km cu ea..Ulei verifcat toate bune..nimik nu bate nbu zdrangane..nimik nu a aparut si sper sa nu apara..Ar fi ceva chestii in minus..dar sau spus( maner la porbagaj,stergator luneta spate,) putzin zgomotasa pe spate.daca dai in damburi.se pare ca de la suspensii, si zgmotul de rulare al pneurilor un pik cam mare pt gustul me..Astazi voi schimba in sfarsit pneurile(voi pune NOKIAM de iarna, am inteles ca ar fi printre cele mai bune ) si voi posta rezultatul.in rest comportament excelent pe sosea..chiar agila pt gabaritul ei .. Nu este un ferari dar ma repet pentru marimea ei se misca super. Am descoperit un singur"blind-point" nush daca am zis bine..un locsor unde itzi pierzi un pik din vizibilitate..in giratoriu pe viraj stanga stalpul mi-a taiat un pik din vizibilitate, reducandu-mi cam 50% pret de 2 sec..dar..eram tolanit ca o placinta pe spate...si la 1 metru si o clatita cat am eu (1.65) era de asteptat..Oglinzile foarte mari laterale sunt foarte practice mai ales ca sunt incalzite elecronik si usuca toata apa de pe ele( cand ninge,ploua e cam enervant cu stersu oglinzi.) In rest totul se comporta cum ar trebui. Reviza o am la 15 mii dar ma voi duce la 10.000 ca de asa e mai bine
zik eu . Astept cu nerabdare sa apara si pe strazile noastre sa am si alte opini.

Avatar utilizator
lala84
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Dec 10, 2007 10:04 pm
Contact:

Mesaj de lala84 » Sâm Dec 15, 2007 3:30 pm

buna felictari pentu masinuta si sa te bucuri de ea , am vazut pe aicia ca se discuta de poze din rusia si eu vrea sa vad si eu pune mai multe poze cu masina ta , si cu orasul , daca cumva le-ai pus in alta parte imi cer scuze . papa

Avatar utilizator
zanfirdm
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Noi 21, 2007 10:32 am

Mesaj de zanfirdm » Sâm Dec 15, 2007 4:40 pm

QUOTE (lala84)buna felictari pentu masinuta si sa te bucuri de ea , am vazut pe aicia ca se discuta de poze din rusia si eu vrea sa vad si eu pune mai multe poze cu masina ta , si cu orasul , daca cumva le-ai pus in alta parte imi cer scuze . papa
Cu scuzele de rigoare , nu am apucat sa pun prea multe, de fapt nici una in afara de cele originale...Voi face niste poze suplimentare, cu masina,si de prin oras, si , daca este ok, voi posta pozele aici..din lipsa de timp evident..Sper ca maine sa reusesc sa pun cu pozele..Iar luni voi fi pe la kremlin si voi face ceva poze pe acolo...si voi posta..

Avatar utilizator
keny
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Mai 14, 2007 11:04 pm
Contact:

Mesaj de keny » Sâm Dec 15, 2007 8:24 pm

QUOTE (zanfirdm)QUOTE (lala84)buna felictari pentu masinuta si sa te bucuri de ea , am vazut pe aicia ca se discuta de poze din rusia si eu vrea sa vad si eu pune mai multe poze cu masina ta , si cu orasul , daca cumva le-ai pus in alta parte imi cer scuze . papa
Cu scuzele de rigoare , nu am apucat sa pun prea multe, de fapt nici una in afara de cele originale...Voi face niste poze suplimentare, cu masina,si de prin oras, si , daca este ok, voi posta pozele aici..din lipsa de timp evident..Sper ca maine sa reusesc sa pun cu pozele..Iar luni voi fi pe la kremlin si voi face ceva poze pe acolo...si voi posta..

asa sa faci rusnace... sa postezi cat mai multe poze de la moscova 8)

Avatar utilizator
zanfirdm
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Noi 21, 2007 10:32 am

Mesaj de zanfirdm » Sâm Dec 15, 2007 10:28 pm

vin vin si pozele...aici voi posta poze cu masina....iar la cafenea...voi deschide un treathd cu poze de la moscva

Avatar utilizator
zanfirdm
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Noi 21, 2007 10:32 am

Mesaj de zanfirdm » Mar Dec 18, 2007 12:10 am

am pus ceva poze din Mosckva asa cum am promis la cafenea..sper sa pot adauga mai multe pe viitor

Avatar utilizator
goangaus
EVO I
Mesaje: 1
Membru din: Lun Oct 29, 2007 5:28 pm

Mesaj de goangaus » Mar Dec 18, 2007 8:10 am

Si cu masina?

Avatar utilizator
zanfirdm
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Noi 21, 2007 10:32 am

Mesaj de zanfirdm » Mar Dec 18, 2007 11:31 am

AM VRUT SA FAC DAR NU AM MAI APUCAT , MI SA STRICAT CAMERA..CAND II DAU DRUMU ZICE SYSTEM EROR..mama ei , a inghetat ieri si numai merge. Doua variante , ori o repar ori cumpar alta , dar pentu ambele vor mai trece ceva zile.(..Scuze..

Avatar utilizator
hot
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Dec 08, 2007 6:58 pm

Mesaj de hot » Dum Ian 20, 2008 8:07 pm

Zanfirdm sa iti schimbi locatia ca nu mai corespunde cu ce e scris acolo.
P.S.omu e in tarile calde acuma si se vinde si mitsa in rusia,deci cine este interesat de un lancer inmatriculat in rusia :wink:
Sper ca nu te superi ca te-am dat de gol :roll:

Scrie răspuns

Înapoi la “Lancerul meu”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 28 vizitatori