Mithu meu rusesc:)..Ivan..

Prezinta-ti Lancerul aici!
Avatar utilizator
zanfirdm
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Noi 21, 2007 10:32 am

Mesaj de zanfirdm » Mie Noi 21, 2007 10:43 pm

QUOTE (andrei)Welcome to the club! Primul Lancer X de pe forum, frumos, imi place, sa te bucuri de el multi km fara incidente! :wink:
Mersi frumos , de-abea astept sa mai apara catziva
sa barfim si noi ca tatele )

Avatar utilizator
allexino
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Noi 15, 2007 1:35 pm

Mesaj de allexino » Mie Noi 21, 2007 10:54 pm

QUOTE (zanfirdm)QUOTE (andrei)Welcome to the club! Primul Lancer X de pe forum, frumos, imi place, sa te bucuri de el multi km fara incidente! :wink:
Mersi frumos , de-abea astept sa mai apara catziva
sa barfim si noi ca tatele )
Rabdare, mon-cher, rabdare....cat mai e pana pe 15 dec.

P.S. Pentru mine parca mai e o vesnicie :cry:

Avatar utilizator
legacyb4
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Sep 20, 2007 12:17 am

Mesaj de legacyb4 » Joi Noi 22, 2007 12:13 am

QUOTE Rabdare, mon-cher, rabdare....cat mai e pana pe 15 dec.

P.S. Pentru mine parca mai e o vesnicie :cry:


Stim toti cum e si te intelegem. Cred ca majoritatea de pe forum au trecut prin asta. Asteptarea e cea mai grea. Dar si cand va veni momentul si o vei vedea in fata ochilor, o sa uiti de tot si de toate. Iti urez bafta multa si rabdare!

Avatar utilizator
COObra
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Mai 15, 2007 10:12 am

Mesaj de COObra » Joi Noi 22, 2007 9:04 am

................................

Avatar utilizator
Andrei_RC
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Aug 29, 2007 10:05 am

Mesaj de Andrei_RC » Joi Noi 22, 2007 12:16 pm

QUOTE (zanfirdm)Mersi frumos , de-abea astept sa mai apara catziva
sa barfim si noi ca tatele )

Pana atunci cred ca poti sa deschizi si un topic la Masina mea si Jurnal de Bord in care sa mai pui poze, sa ne spui cum e prin trafic la moscova, cum e cu politia, etc.

Avatar utilizator
zanfirdm
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Noi 21, 2007 10:32 am

Mesaj de zanfirdm » Joi Noi 22, 2007 3:31 pm

QUOTE (Andrei_RC)QUOTE (zanfirdm)
Mersi frumos , de-abea astept sa mai apara catziva
sa barfim si noi ca tatele )

Pana atunci cred ca poti sa deschizi si un topic la Masina mea si Jurnal de Bord in care sa mai pui poze, sa ne spui cum e prin trafic la moscova, cum e cu politia, etc.

Sincer sa fiu nu mam asteptat ca Moscvoa sa fie interesanta , dar de ce nu . Voi face poze de acum incolo , cu strazile , masini , ma rog, de ale noastre..cu mitthi ( cu a mea ) si cu altele.. Daca considerati ca poate fi interesant o voi face , de cu nu , si apropo astept mai multe sugesti referitor la acest topic Buna idee
mersi

Avatar utilizator
zanfirdm
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Noi 21, 2007 10:32 am

Mesaj de zanfirdm » Joi Noi 22, 2007 3:33 pm

QUOTE (COObra)anvelopele nokian de iarna sunt printre cele mai bune ............poate doar michelinul sa ii bata. vorbesc in cunostinta de cauza....am vandut anvelope vreo 2 ani.
si vorba aia ....daca finlandezii nu se pricep la iarna....atunci cine 8)
Se pricep si rusii ) mai ales aia din Siberia..eu nu ma pricep .. de aia am intrebat..Cadou a fost de la socri-miu( el are companie de distributie anvelope..industriale agricole , masini . tiruri---apropo daca are cineva vreo idee de colaborare sunt deschis:))..si pe el mi-a fost ca tarsha sa il intreb..sunt bune nu sunt bune..nu de alta da fu cadou:))

Avatar utilizator
keny
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Mai 14, 2007 11:04 pm
Contact:

Mesaj de keny » Joi Noi 22, 2007 7:28 pm

QUOTE (zanfirdm)Sincer sa fiu nu mam asteptat ca Moscvoa sa fie interesanta , dar de ce nu . Voi face poze de acum incolo , cu strazile , masini , ma rog, de ale noastre..cu mitthi ( cu a mea ) si cu altele.. Daca considerati ca poate fi interesant o voi face , de cu nu , si apropo astept mai multe sugesti referitor la acest topic Buna idee
mersi

Ar fi super interesant... Moscova e unul din orasele mele preferate si cred ca nu sunt singurul de pe acest forum cu asa o preferinta.

Asteptam poze cu locatii interesante din Moscova, masini "rusesti" eventual, strazi, tot ce se poate.

Avatar utilizator
zanfirdm
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Noi 21, 2007 10:32 am

Mesaj de zanfirdm » Joi Noi 22, 2007 7:34 pm

QUOTE (keny)QUOTE (zanfirdm)
Sincer sa fiu nu mam asteptat ca Moscvoa sa fie interesanta , dar de ce nu . Voi face poze de acum incolo , cu strazile , masini , ma rog, de ale noastre..cu mitthi ( cu a mea ) si cu altele.. Daca considerati ca poate fi interesant o voi face , de cu nu , si apropo astept mai multe sugesti referitor la acest topic Buna idee
mersi

Ar fi super interesant... Moscova e unul din orasele mele preferate si cred ca nu sunt singurul de pe acest forum cu asa o preferinta.

Asteptam poze cu locatii interesante din Moscova, masini "rusesti" eventual, strazi, tot ce se poate.

o sa fac cu cea mai mare placere ...cu masini..mithi..volga..si ce mai gasesc mai intereant..strazi si ce se maipoate ...

Avatar utilizator
Cristi
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Mai 02, 2007 10:34 am

Mesaj de Cristi » Joi Noi 22, 2007 11:13 pm

Tot ce se poate ?
Daca se poate, atunci si niste poze cu rusoaice.

Felicitari pentru masina Mihai!

Frumoasa culoare, buna alegere, sunt multe lanceruri prin Moscova ?
Dar modelul nou ?
Dar Colt-uri ?
Dar romani ?

Numai bine!

Scrie răspuns

Înapoi la “Lancerul meu”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 27 vizitatori