2007 Mitsubishi Lancer Clasic 1.6 Winered

Prezinta-ti Lancerul aici!
Scrie răspuns
Avatar utilizator
chacha
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Mar 22, 2008 11:12 am

Mesaj de chacha » Vin Dec 03, 2010 2:27 pm

QUOTE (gabitzu @ Dec 3 2010, 10:29 AM) Andrei, tu ai fost primul pasager, eu am fost primul care ti-a degustat (a se citi golit) vodka de ziua ta
Daca ati uitat palinca la Bistrita la cat de grabiti erati

Avatar utilizator
the1
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Oct 03, 2009 2:37 am

Mesaj de the1 » Vin Dec 03, 2010 4:38 pm

Palinca de Bistrita... ce bine suna!!

Si ce numar ai acum? Literele, of course.

Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Vin Dec 03, 2010 4:53 pm

@chacha: Se mai intampla, dar las-o acolo, niciodata nu se stie cum te trezesti cu oaspeti surpriza.

@the1: scrie la profil.

Avatar utilizator
the1
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Oct 03, 2009 2:37 am

Mesaj de the1 » Vin Dec 03, 2010 5:08 pm

oops. scuze. n-am observat ca schimbat deja.

Avatar utilizator
gabitzu
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Apr 24, 2007 4:04 pm

Mesaj de gabitzu » Sâm Dec 04, 2010 3:42 pm

Chacha, cu toata parerea mea de rau pt palinca si ospitalitatea de care ai dat dovada, nu mai opresc pe la tine acasa prea curand
Cand am ajuns in Cluj, am observat ca un binevoitor mi-a lasat scris cu cheia pe masina faptul ca l-am deranjat parcand pe trotuar. S-o fi luat poate si de nr de IS, insa mi-a cam lasat un gust amar: am doua zgarieturi lungi pe portiera mea si una pe portiera spate.

Natia lui de om prost, mai ales acum cand mi-a expirat casco.

Avatar utilizator
the1
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Oct 03, 2009 2:37 am

Mesaj de the1 » Sâm Dec 04, 2010 4:15 pm

Imi pare rau pentru ce ai patit. Lemurienii astia ar trebui pedepstiti exemplar.

PS Cum adica ''ti-a lasat scris cu cheia''? A scris un mesaj, nu doar a zgariat masina?

Avatar utilizator
chacha
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Mar 22, 2008 11:12 am

Mesaj de chacha » Sâm Dec 04, 2010 7:23 pm

Ardeal , Moldovia, Muntenia = romani pana la urma. Naspa si regrete pentru ce s-a intamplat...

Later edit: te referi ca a lasat cu cheia cand ai parcat la mine in fata? Ca acolo mereu e full de masini parcate...

Avatar utilizator
gabitzu
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Apr 24, 2007 4:04 pm

Mesaj de gabitzu » Lun Dec 06, 2010 10:31 am

Well, am luat-o prin eliminare. Cand am plecat din Iasi, am curatat masina de zapada si nu era zgariata. Am mai oprit doar in Vatra Dornei la masa, undeva in interiorul statiunii si acolo nu a deranjat pe nimeni, era pustiu plus ca partea mea era langa zid.
Apoi cand am ajuns in Cluj am vazut dungile insa am crezut ca e mizerie, nu le-am dat importanta, era si mizerabila rau masina. Asa ca a 2-a zi cand am spalat-o si le-am observat, m-am gandit ca din alta parte nu pot fi decat de pe trotuar unde sa zicem ca am cam incomodat lumea. Si cum zici si tu, or fi toata ziua masini acolo dar nu de IS o fi fost vreun nationalist din ala verde, nush...
Oricum, stai linistit, mai aveam niste zgarieturi asa ca poate prin vara intra la vopsit. Sau poate rezolv ceva cu vreun casco.

@The1: lasat scris cu cheia e o figura de stil, iti dai seama ca n-a stat sa scrijeleasca litere si in plus:
QUOTE ("gabitzu")am doua zgarieturi lungi pe portiera mea si una pe portiera spate.

Avatar utilizator
Donkey
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Oct 06, 2007 8:02 am

Mesaj de Donkey » Lun Dec 06, 2010 11:05 am

Aiurea patanie ...
Pe a doua parte te contrazic gabitzu .. Acum doi ani la mine in parcare cineva atunci cand a scrie Mu.e cu litere mari de tipar pe masina .. a avut timp sa deseneze si umbre literelor

Avatar utilizator
gabitzu
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Apr 24, 2007 4:04 pm

Mesaj de gabitzu » Lun Dec 06, 2010 11:36 am

Pai la tine e si mai aiurea... pare rau. Ma gandesc ca ala era suparat tare de-a stat sa scrie litere si umbre.
Nah, observ ca se poate si mai rau desi rezultatul e acelasi, nu cred ca iese cu polish sau creion corector si tot trebuie vopsea

Scrie răspuns

Înapoi la “Lancerul meu”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 18 vizitatori