2008 Mitsubishi Lancer 2.0 140cp Black Intense

Prezinta-ti Lancerul aici!
Scrie răspuns
Avatar utilizator
radurin
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Iul 02, 2009 5:05 pm

Mesaj de radurin » Joi Noi 18, 2010 8:02 pm

Nu am vrut sa povestesc imediat dupa accident din multe motive,eram satul in primul rand sa povestesc cum s-a intamplat si vroiam sa evit intrebarile de genul ''nu vinzi jantele sau oglinzile,motorul in ce stare e'',etc.Prietenii apropiati de pe mitsu au stiut de accident si ca nu mai sunt in posesia masinii.

Masina s-a vandut ca auto avariat,ce s-a intamplat ulterior revanzarii sincer nu stiu si nici nu ma intereseaza.


Pe scurt,accidentul s-a intamplat in Medias,in oras,fara cine stie ce viteza,din 2-3 m mi-a intrat frontal pe contrasens un Peugeot 206 care avea ceva viteza,vorbea la telefon si nu a vazut ca se apropie brusc de coada coloanei din fata lui,in loc sa franeze a ales sa iasa pe contrasens.

Nu am avut timp de reactie nici macar cat sa mut piciorul de pe acceleratie pe frana.

In Lancer eram eu cu prietena mea,centurile puse,airbag-uri sarite,nu am avut nici macar o zgarietura.Cei din peugeot s-au lovit un pic,nu aveau centurile puse.Nota 10 pt Lancer la impact frontal.

Vinovat a iesit soferul care m-a lovit,fara nicio discutie.

@chacha,urmeaza tot un mitsubishi,cu siguranta.

Avatar utilizator
mikael
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Mar 04, 2010 12:48 pm

Mesaj de mikael » Joi Noi 18, 2010 8:58 pm

Si eu am citit anuntul pe auto vit si nu mi s-a parut in regula,daca nu ma insel masina a fost reparata undeva pe la brancoveanu,e acolo un" service",care repara masini avariate bine. Eu unu am vazut un mitsu rosu-grena ,si unu negru.

Avatar utilizator
the1
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Oct 03, 2009 2:37 am

Mesaj de the1 » Vin Noi 19, 2010 9:59 am

Bine ca ati scapat voi cu bine, restul nici nu mai conteaza. Tot un Lancer urmeaza sau ''urci''?

Avatar utilizator
gabitzu
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Apr 24, 2007 4:04 pm

Mesaj de gabitzu » Vin Noi 19, 2010 11:33 am

Banuiesc ca vom afla cand se va decide si el.
Radu, imi pare rau pentru ce s-a intamplat. Iti doresc mai multa bafta la urmatoarea si sa fii ferit de aiuriti la volan.

Scrie răspuns

Înapoi la “Lancerul meu”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 21 vizitatori