2006 Lancer Evo Ix Panthere

Prezinta-ti Lancerul aici!
Avatar utilizator
PetreC
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Apr 17, 2009 6:01 pm

Mesaj de PetreC » Lun Apr 20, 2009 9:25 pm

A reechipat masina fiind reprezentanta Mitsubishi cu tot de europa si a indigenizat(europenizat) masina de la insriere.
Are bord in km, barele parasoc de Eyropa semnalizeaza normal. La noi e obligatoriu sa fie conforma.
El mi-a dat garantie internationala valabila de oriunde in lume si carte de service de Europa. E reprezentanta si are dreptul.

Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Lun Apr 20, 2009 11:02 pm

Sa intelegem ca pozele postate de tine au fost facute in State, inainte de a fi importata?

Avatar utilizator
PetreC
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Apr 17, 2009 6:01 pm

Mesaj de PetreC » Mar Apr 21, 2009 8:24 am

Sunt pozele dupa care am cumparat masinuta. Vanzatorii din usa au facut mai multe lafel cu acelasi look, un tip de editie limitata a casei auto respective.
O prezentare captivanta.
Folosesc ulei Castrol Racing 10w60, consuma putin dar nu e ceva alarmant cam 0,5l la 5000km.
Ca sfat la acest model ar fi sa controlati des joja de nivel a uleiului in motor.

Avatar utilizator
Danyutz
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Noi 17, 2008 10:14 pm

Mesaj de Danyutz » Mar Apr 21, 2009 10:59 am

Adorabil, sa ai parte de el si sa te bucuri de fiecare data cand il conduci. Vad ca ai grija de el, la fel o sa aiba si el de tine.

Avatar utilizator
PetreC
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Apr 17, 2009 6:01 pm

Mesaj de PetreC » Mar Apr 21, 2009 2:21 pm

Viata mea tine de ea in anumite situatii "incordate" asa ca e obligatoriu sa o tratezi cu respect.
Evo rosu din poza este achizitia ta? Are un impact vizual fabulos.

Avatar utilizator
Danyutz
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Noi 17, 2008 10:14 pm

Mesaj de Danyutz » Mar Apr 21, 2009 2:33 pm

QUOTE (PetreC @ Apr 21 2009, 02:21 PM) Viata mea tine de ea in anumite situatii "incordate" asa ca e obligatoriu sa o tratezi cu respect.
Evo rosu din poza este achizitia ta? Are un impact vizual fabulos.

Ar fi frumos, dar nu e ... face parte din grupul Emperor din Singapore. cred ca e cel mai mare grup de posesori Evo din lume[cred]

Avatar utilizator
PetreC
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Apr 17, 2009 6:01 pm

Mesaj de PetreC » Mar Apr 21, 2009 2:44 pm

Important este sa-ti doresti cu adevarat si poti sa obti.
Comunitati colosale au si japonezii.

Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Mar Apr 21, 2009 6:38 pm

Topicul se inchide si userul primeste ban permanent intrucat masina nu exista in realitate, este o nascocire de-a lui Sebastian. Am ajuns la aceasta concluzie in urma discutiilor cu administratorii altor forumuri care mi-au confirmat ca in ultimele zile, pe forumurile lor, Sebastian a postat de pe acelasi IP.

Scrie răspuns

Înapoi la “Lancerul meu”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 21 vizitatori