2008 Mitsubishi Lancer 2.0 Di-d 140cp Invite Black

Prezinta-ti Lancerul aici!
Avatar utilizator
SickneS
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Mar 13, 2008 12:53 pm

Mesaj de SickneS » Lun Mar 30, 2009 12:22 am

felicitari de achizitie
o sa te distrezi pe cinste cu ea

e un diesel mai jucaus

Avatar utilizator
Vibe
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Oct 23, 2008 10:54 am

Mesaj de Vibe » Lun Mar 30, 2009 8:42 am

Ca sa-ti recunoasca ``domnisoara`` cifrele trebuie sa faci ``test-ul`` ala din cartea masinii... sa citesti un text cand te asculta ``ea`` .

Ziceai ca ai reusit sau crezi ca i-ai dat de cap climatizarii... cum ai facut asta?

Avatar utilizator
ybres
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Mar 11, 2009 9:55 pm

Mesaj de ybres » Lun Mar 30, 2009 3:55 pm

@Vibe... nu as vrea sa ma pronunt inca... nu sunt complet dumirit
Din cate am inteles problema ar fi ca pe sus vine aer rece destul de deranjant cand este pe unul din cele 2 moduri de dezaburire (desi mie nu mi s-a parut chiar asa rau)... in primele zile am reusit sa bag aer cald peste tot, inclusiv cu aerul conditionat activat pentru a dezumidifica aerul... problema e ca nu imi amintesc exac cum

I'll be back, dupa un drum mai lung in care sa am timp sa-l butonez ca lumea.

P.S. Am uitat ca "domnisoara" are optiunea aceea... multumesc.
P.S. 2 Multumesc de urari SickneS si gturcanu.

Avatar utilizator
SickneS
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Mar 13, 2008 12:53 pm

Mesaj de SickneS » Lun Mar 30, 2009 6:19 pm

nici cu optiune de "antrenare" a domnisoarei nu cred ca o sa se schimbe mare lucru.
in fine astept sa-mi zici cum este dupa ce faci training-ul cu domnisoara, mie sincer mi-a fost lene sa-i voresc atat unui sistem

Avatar utilizator
andreicepoi
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Feb 07, 2009 9:08 pm

Mesaj de andreicepoi » Lun Mar 30, 2009 7:13 pm

QUOTE (SickneS @ Mar 30 2009, 06:19 PM) mie sincer mi-a fost lene sa-i voresc atat unui sistem

ideea e sa iti pui putin imaginatia la contributie ... vocea domnisoarei e chiar placuta imagineaza-ti o gheisa

Avatar utilizator
SickneS
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Mar 13, 2008 12:53 pm

Mesaj de SickneS » Lun Mar 30, 2009 7:33 pm

QUOTE (andreicepoi @ Mar 30 2009, 07:13 PM) ideea e sa iti pui putin imaginatia la contributie ... vocea domnisoarei e chiar placuta imagineaza-ti o gheisa

imaginatie am , dar totusi trebuie sa-i repeti cifre si cuvinte gen hello, bye s.a.m.d.
e placuta, mai ales cand treci pe franceza ...damn

Avatar utilizator
andreicepoi
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Feb 07, 2009 9:08 pm

Mesaj de andreicepoi » Lun Mar 30, 2009 7:44 pm

QUOTE (SickneS @ Mar 30 2009, 07:33 PM) e placuta, mai ales cand treci pe franceza ...damn

ei vezi, incetul cu incetul incepe ssa iti placa

Avatar utilizator
ybres
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Mar 11, 2009 9:55 pm

Mesaj de ybres » Lun Mar 30, 2009 11:42 pm

Telefonul l-a recunoscut si sincer mi-e cam lene momentan sa stau la o discutie mai personala cu "domnisoara" ... imi pare rau SickneS dar nu o sa pot da feedback-ul asteptat
Oricum chestiile de baza cum ar fi meniul si functiile in engleza le recunoste fara probleme... la matematica mai are de aprofundat...

Avatar utilizator
Ady
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Apr 25, 2007 9:31 pm

Mesaj de Ady » Mar Mar 31, 2009 12:43 am

Salut !
@ybres sa o stapanesti sanatos si sa te bucuri de ea cat mai multi km !
Bughy da-i o ceara de calitate si ai sa vezi ca o sa o protejeze impotriva prafului / murdariei /gainatul dupa inlaturare nu mai pateaza vopseaua. Negrul ii da elegenta unei masini dar si cu destule costuri de intretinere.

De unde esti din Buzau mai exact ? (imi poti scrie pe privat ca suntem offtopic aici).

Avatar utilizator
SickneS
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Mar 13, 2008 12:53 pm

Mesaj de SickneS » Mar Mar 31, 2009 3:27 am

@ybres : nu-i problema man, de un an astept sa faca cineva pasul si sa incerce o discutie mai aprofundata cu domnisoara sa-mi zica si mie cum a descurs dupa

@andreicepoi: mda, ce pot sa spun. numai ca eu "rup" putin de tot frantuzeste si sincer nu o sa ne intelegem, nu e genul meu

Scrie răspuns

Înapoi la “Lancerul meu”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 8 vizitatori