lancer 1.5 inform alb

Prezinta-ti Lancerul aici!
Avatar utilizator
Vibe
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Oct 23, 2008 10:54 am

Mesaj de Vibe » Mie Feb 04, 2009 2:09 pm

Se gasesc spray-uri de vopsea rezistente la temp. ridicate la magazinele auto.

Avatar utilizator
ciziro
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Mar 20, 2008 9:00 pm

Mesaj de ciziro » Mie Feb 04, 2009 9:33 pm

Am ales varianta spray dintr-un motiv simplu ...cea mai frumoasa nuanta de rosu s-a nimerit a fi la spray iar pretul - 19.90 lei
Cix are dreptate, am pulverizat intr-un borcan dupa care am folosit pensula( lene de a mai proteja totul in jur), iar legat de durabilitate am 2 luni si nici o schimbare s-ar putea la vara la caldura mare sa apara decojirea...o sa vad.
Eu pur si simplu am dat roata jos si am vopsit, fara rampa, e posibil sa mai fi ramas f mici portiuni nevopsite dar nu se vad.
Jantele model MAK- Fever-5R Matt Black 16'' le-am comandat pe site-ul www.dbtuning.ro, au sosit in aproximativ 10 zile din Italia, nu le aveau pe stoc ptr 114.3 (Lancer) si au costat 502 RON buc. cu piulite si inele de centrare. Pe 18'' arata cred si mai bine dar era cam mare investitia ,trbuiau si anvelope si sotiaaa.... cine are cunoastee
Probabil ca o sa mai pun folie pe geam si ma bate gandul la un autocolant negru mat pe capota sau plafon...ma mai gandesc!

Scrie răspuns

Înapoi la “Lancerul meu”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 20 vizitatori