2008 Mitsubishi Lancer 1.8 143CP Dune Beige

Prezinta-ti Lancerul aici!
Avatar utilizator
Dobermanul
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Sep 06, 2008 6:08 pm

Mesaj de Dobermanul » Sâm Sep 20, 2008 12:18 pm

A sosit, dar nu merge aparatul foto s-a blocat asa ca mai asteptam pana luni
Se misca bine dar daca nu treci de 3000 de ture nu e farmec
Incepem studiu asa ca o sa va bombardez cu intrebari
Revin

Avatar utilizator
Dobermanul
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Sep 06, 2008 6:08 pm

Mesaj de Dobermanul » Sâm Sep 20, 2008 12:37 pm

Ma intereseaza unde se pot acoperi geamurile cu folie, pret si durata de montaj, de preferat in Brasov

Avatar utilizator
cix
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Mar 18, 2008 10:24 am

Mesaj de cix » Sâm Sep 20, 2008 8:46 pm

Eu am pus folie pe toate geamurile in Brasov. Opacitate 60% fata si 70% pe spate. Mi-au dat si autorizatie RAR doar pentru cele de pe spate; ca sa imi dea si pe cele de pe fata trebuia ca opacitatea sa fie max. 30%. Pretul a fost 530ron. Acum nu am adresa, dar o pot afla daca vrei.

Avatar utilizator
Dobermanul
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Sep 06, 2008 6:08 pm

Mesaj de Dobermanul » Dum Sep 21, 2008 5:24 pm

Ma intereseaza adresa, cat dureaza, vin pe 26 in Sinaia si daca lucreaza sambata m-asi programa
Multumesc anticipat

Avatar utilizator
Dobermanul
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Sep 06, 2008 6:08 pm

Mesaj de Dobermanul » Dum Oct 05, 2008 7:33 pm

QUOTE (Lancerlot)- Ruta Ungaria - Austria - Italia trece pe autostrada, dar e ocolitoare pentru Venetia si mai si trece prin Alpii Dolomiti (consum marit pentru traversarea Alpilor!). Este cea mai costisitoare varianta.
- Ruta prin sudul Ungariei pana la Pecs, trecere in Croatia, apoi Slovenia - Italia este cea mai directa si mai ieftina, dar mergi foarte incet pe o gramada de drumuri judetene. Intri in autostrada departe in Croatia. Am fost odata pe acest traseu si nu il recomand!
- Pentru mine cea mai buna varianta este Timisoara - Serbia (Beograd) - Croatia - Slovenia - Italia. Drumul Timisoara Beograd e de cca. 150 km si se parcurge usor, fiind de buna calitate. De la Beograd e autostrada pana la Venetia (cateva portiuni nesemnificative cu autostrada in constructie in Slovenia). De la Ljubljana mergi spre Trieste (Trst) si cum treci granita imediat intri in A4 spre Venetia (atentie, chiar in punctul de frontiera se separa rutele!).
Aceasta varianta e mult mai scurta ca prima, e mult mai rapida ca a doua si relativ usoara si economica.

Scrie răspuns

Înapoi la “Lancerul meu”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 13 vizitatori