2008 Colt Czt

Prezinta-ti Coltul aici!
Avatar utilizator
Donkey
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Oct 06, 2007 8:02 am

Mesaj de Donkey » Mar Iun 05, 2012 10:39 am

Multumesc frumos! .. Sincer sa fiu poza e facuta din mers nu am mai apucat sa incadrez ce am vrut (o hala parasita din unghiul opus) .. vor mai urma altele si in hala alaturi de un mastodont

Btw : Am fost cu ea la mare Duminica si am suparat niste baieti rau de tot ... am lucrat cu un Cayenne turbo la capitoul respect si se pare ca l-am primit (printre multi altii)
Masina chiar merge exceptional, consumul este mai mult decat decent si se preteaza la masina de zi cu zi chiar si la puterea pe care o are.
Vorba unui coleg cu un czt nou alb de la intalnirea de la Timis : "cat dai atata consuma"

Numai bine!

Avatar utilizator
Donkey
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Oct 06, 2007 8:02 am

Mesaj de Donkey » Joi Iun 21, 2012 9:22 am

Montat pe masinuta una bucata evacuare .. dat drumul la una bucata robinet ... rezultatul ... mai multe bucatele maro abea abtinute

Merita!

Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Dum Iun 24, 2012 12:43 pm

Viitorul suna bine!

Mai punem ceva sau lasam pentru cand trecem la integrala?

Avatar utilizator
Donkey
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Oct 06, 2007 8:02 am

Mesaj de Donkey » Lun Iun 25, 2012 2:12 pm

Vorba lui Dragos ... ajunge frate pentru masina de zi cu zi!

In schimb mecanicul care mi-a atasat componentele mi-a sugerat cateva modificari care se pot face .. o sa spun doar una (o sa o fac in noiembrie cand imi vine bonusul) traseu cap coada de evacuare ... tihi:)

Acum incep sa ma joc un pic la aspect ... si prima chestie pe care o voi face va fi treaba lui SIMI - if you know what i mean...

Pana una alta il astept pe dragos cu skoda la o amicala

O zi buna!

Avatar utilizator
VooN
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Ian 21, 2008 6:00 pm

Mesaj de VooN » Dum Iul 01, 2012 9:46 am

Te serveste baiatul

Scrie răspuns

Înapoi la “Coltul meu”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 7 vizitatori