2008 Mitsubishi Colt 1.3 95 Cp , Porcelain White

Prezinta-ti Coltul aici!
Avatar utilizator
sorin margean
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Iul 15, 2010 9:10 pm

Mesaj de sorin margean » Joi Iul 15, 2010 10:00 pm

De mai bine de 5 zile sunt fericitul posesor al unui Mitsubishi Colt motorizare 1.4 16v 95 cp , versiunea SAM , culoarea Porcelain White , an fabricatie august 2008 , masina pe care am achizitionat-o de curand de la Mitsubishi Romania , masina care a fost de fapt a unui sef din cadrul reprezentantei mitsubishi ca masina de serviciu
In momentul achizitiei masina are aproximativ 22 450 de km si arata si merge impecabil.
Imi place aceasta masina datorita dotariilor pe care le are , fiind versiunea SAM ( Special Action Model ) deci un varf de gama la vremea ei , are cam tot ceea ce imi pot dorii de la o masina , ca de ex :

- jenti aluminiu model special pe 16 , rama farurilor si a stopurilor vopsite in negru impreuna cu luneta si geamurile laterale si luneta , Abs , Tcs si ESP , aer conditionat semiautomat , senzori de ploaie , lumina si parcare , 6 airbag , volan si schimbator imbracate in piele ....... etc

Ca si motorizare si tinuta de drum pot sa afirm ca masina este ok , stand mult mai bine la aceste doua capitole decat alte marci din aceea clasa cu Colt . Am parcurs un drum cu Colt ( Brasov - Bucuresti Otopeni si retur ) si am ramas incintat de prestatiile motorului acestei masini care trage foarte bine , daca il duci peste 3 500 de rot/ minut .

Am sa va atasez si niste poze cu ea.
Fişiere ataşate
DSC00970.JPG
DSC00970.JPG (2.71 MiB) Vizualizat de 1311 ori
DSC00971.JPG
DSC00971.JPG (2.57 MiB) Vizualizat de 1306 ori

Avatar utilizator
Tanaka
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Mai 07, 2009 4:41 pm

Mesaj de Tanaka » Joi Iul 15, 2010 10:10 pm

Bun venit pe forum!
sa o stapanesti sanatos multi km de-acum incolo!

QUOTE motorizare 1.4 16v 95 cp

PS: rectificare: motoru-i 1.3

Scrie răspuns

Înapoi la “Coltul meu”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 11 vizitatori