Colt 1.3 invite safety

Prezinta-ti Coltul aici!
Avatar utilizator
Andrei_Iasi
EVO I
Mesaje: 1
Membru din: Vin Noi 23, 2007 12:16 pm

Mesaj de Andrei_Iasi » Joi Noi 29, 2007 11:54 am

salutare,
a venit timpul(acum am si eu timp) sa imi prezint masina ...
e un colt 1.3 invite safety . despre ea numai cuvinte de lauda am, mai putin la consum . deh nu e cea mai eco masina din clasa ei dar la modul cum merge trec peste , nu ma grabesc decat daca intradevar ajung mai rpd unde vroiam sa ajung(cu atatea semafoare si cozi degeaba te grabesti).
am cu ea 6000km deja (o am din sept) si sigurul regret pe care il am este ca un tzaran de pe la mine de la bloc , vazand-o cu numere rosii , in a doua saptamana m-am trezit cu o indoitura in stalpul dreapta spate cam de 5 cm(lovita cu picioru sau cu o ranga ceva) , lucrare pentru care cei de la casa auto iasi mi-au spus ca imi tin masina cam 3 zile :shock: . de ce nu stiu ... mai mult de o zi nu are cum sa ia. ma rog , m-am hotarat sa nu o mai repar si sa ma duc la un alt service dupa ce isi ia autorizatia ca sa nu am probleme la garantie. oricum nu recomand serviceul casa auto iasi nici la dusmani, si eu sunt modovean dar ei intrec orice masura, niste idioti si habarnisti.
am mers cu ea si f mult in oras si inafara si se comporta examplar. astept zapada sa ma si distrez un pic cu ea.
in rest numai bine la toti si la mai mare.

Avatar utilizator
legacyb4
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Sep 20, 2007 12:17 am

Mesaj de legacyb4 » Joi Noi 29, 2007 4:48 pm

In primul rand iti urez sa o satpanesti sanatos si sa o conduci cu placere.

Te inteleg perfect in ceea ce priveste vecinii retardati. Si la mine s-a jucat unul putin X si O pe capota cu cheia sau cu altceva ascutit. Probabil ca nu l-o fi dus ma-sa la desene pe asfalt cand era mic. Ce sa-i faci, daca n-ai garaj, astea sunt riscurile la care te expui.

Scrie răspuns

Înapoi la “Coltul meu”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 4 vizitatori